Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Dobry dentysta w Bolesławcu.

~ niezalogowany
15 października 2014r. o 21:22
~ napisał(a): Napiszcie o P.Koryckiej i P.Siarkowskiej,komu z Was któraś z tych Pań robiła korony i jakie,jak się trzymają ,czy dobrze wszystko ;)
Nie wiem którą z dentystek się zdecydować :|

Miało być ;nie wiem na którą z dentystek się zdecydować ;)
Poprawiam ,choć każdy wiedziałby o co chodzi ale zaraz pewnie znalazłaby się osoba,ta od poprawnego układania zdań,od ortografii i w ogóle... ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 10:29
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 14:22
~On napisał(a):
~ja napisał(a): A możecie napisać coś o dr Koryckiej? Słyszałam dużo dobrych opinii o niej,chodzi ktoś z Was do tej Pani ??


Powiem tak, drogo ale solidnie. Ja z moją całą rodziną chodzimy do niej od dawien dawna i jesteśmy bardzo zadowoleni. Nie bez powodu przyjeżdżają do niej ludzie z Wrocławia i nie bez powodu czeka się u niej bardzo długo. Pozdrawiam :)


przyjeżdżają z Wrocławia? a doktor wyjechała z Wrocławia, dziwne
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 14:24
~Ja napisał(a): Nikt z Was nie robił licówek pełno porcelanowych czy koron cyrkonowych ?? napiszcie coś,mi chodzi o bardzo dobrego dentystę właśnie do takich rzeczy .Jeśli ktoś robił to gdzie ,jak dawno ,jak się sprawdzają ?? Może gdzieś dalej,spoza Bolesławca. ?? Każdy tutaj zazwyczaj pisze o plombach ,leczeniu kanałowym,o tym że wcześniej się bał wizyt u dentysty a teraz nie i z tego powodu poleca kogoś.Dużo jest też pozytywnych opinii o danym lekarzu a potem ktoś pisze ,że nie,on jest nie dobry....jak tu wybrać....
Ale tak już chyba jest ze wszystkim ,co by nie było,jedni będą chwalić inni narzekać ...
Pozdrawiam ,napiszcie o koronach tych dobrych i licówkach jak
na początku poprosiłam ;)


ja robiłem w gabinecie u dr Dominiak we Wrocławiu, super aktorskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 14:55
~ napisał(a):
~Ja napisał(a): Nikt z Was nie robił licówek pełno porcelanowych czy koron cyrkonowych ?? napiszcie coś,mi chodzi o bardzo dobrego dentystę właśnie do takich rzeczy .Jeśli ktoś robił to gdzie ,jak dawno ,jak się sprawdzają ?? Może gdzieś dalej,spoza Bolesławca. ?? Każdy tutaj zazwyczaj pisze o plombach ,leczeniu kanałowym,o tym że wcześniej się bał wizyt u dentysty a teraz nie i z tego powodu poleca kogoś.Dużo jest też pozytywnych opinii o danym lekarzu a potem ktoś pisze ,że nie,on jest nie dobry....jak tu wybrać....
Ale tak już chyba jest ze wszystkim ,co by nie było,jedni będą chwalić inni narzekać ...
Pozdrawiam ,napiszcie o koronach tych dobrych i licówkach jak



poprawka profesor Dominiak
na początku poprosiłam ;)


ja robiłem w gabinecie u dr Dominiak we Wrocławiu, super aktorskie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 października 2014r. o 19:04
;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~fiki niezalogowany
21 października 2014r. o 12:48
Który stomatolog dobrze plombuje uzębienie , jeśli ktoś może polecić sprawdzonego lekarza .................będę wdzięczny .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 października 2014r. o 14:58
~fiki napisał(a): Który stomatolog dobrze plombuje uzębienie , jeśli ktoś może polecić sprawdzonego lekarza .................będę wdzięczny .



ja robiłem w MEDENT I jestem zadowolony
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMAMrowka zaprasza