Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Świder: Schowajcie swoje kogucie ambicje
~~Mlecznobiały Dzwonek niezalogowany
12 lutego 2020r. o 15:38
I między wierszami ma jakieś ale do bolca....
Czyżby boleć już jest zły?

Panie Łukaszu proszę się jak najszybciej odciąć od tego środowiska.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Przekrwiony Maczek niezalogowany
12 lutego 2020r. o 15:42
W sumie to szkoda jest mi takich ludzi, których ambicje przerastają możliwości. Pani próbowała być już Radną, Dyrektorem szkoły czy też Burmistrzem . Niestety na wszystkich polach doznała porażki. Aby zostać "Panią Prezes" założyła stowarzyszenie . Ja proponuję aby ta Pani swoją energię oraz swoje ambicje przelała na wykonywaną przez siebie pracę, która opłacana jest również z moich podatków. Radnych spuścić ze smyczy to się z Burmistrzem dogadają a samemu do ROBOTY, SWOJEJ ROBOTY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Malinowoczerwony Bambus niezalogowany
12 lutego 2020r. o 16:46
Dobrze napisała o wójtach bo oni nie robią takiej hecy. Celebryty

Relich juz nie występuje na TV Łużyce, na gazetkę gminną też obcięło, ostatni został Bolec. Zajmijcie się drogami bo ludzie chodzą po błocie.
I gdzie się podziało 112 kart na wyborach?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Starozłota Iglica niezalogowany
12 lutego 2020r. o 17:02
112 to numer alarmowu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złocistozielona Lewizja niezalogowany
12 lutego 2020r. o 17:23
Chyba najmądrzejesze słowa jakie czytałem na bolcu od dłuższego czasu.

~~Przekrwiony Maczek napisał(a): W sumie to szkoda jest mi takich ludzi, których ambicje przerastają możliwości. Pani próbowała być już Radną, Dyrektorem szkoły czy też Burmistrzem . Niestety na wszystkich polach doznała porażki. Aby zostać "Panią Prezes" założyła stowarzyszenie . Ja proponuję aby ta Pani swoją energię oraz swoje ambicje przelała na wykonywaną przez siebie pracę, która opłacana jest również z moich podatków. Radnych spuścić ze smyczy to się z Burmistrzem dogadają a samemu do ROBOTY, SWOJEJ ROBOTY.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Złotawordzawy Słoneczniczek niezalogowany
12 lutego 2020r. o 17:43
~~Malinowoczerwony Bambus napisał(a): Dobrze napisała o wójtach bo oni nie robią takiej hecy. Celebryty

Relich juz nie występuje na TV Łużyce, na gazetkę gminną też obcięło, ostatni został Bolec. Zajmijcie się drogami bo ludzie chodzą po błocie.
I gdzie się podziało 112 kart na wyborach?


Co ty pi.......... TV łużyce dawno już nie istnieje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Karminowa Lilia niezalogowany
12 lutego 2020r. o 18:57
I dlatego nie występuje
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Marchewkowa Imperata niezalogowany
12 lutego 2020r. o 21:24
S to kogut a M to kogucik co nie ma kury ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.