Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Życzenia od Szymona Pogody
~~Sina Piwonia niezalogowany
2 kwietnia 2021r. o 22:19
Horus napisał(a): gdyby ktoś mi zaproponował prace przy skręcaniu mebli to może i bym nad tym pomyślał...
ale gdyby ktoś mi zaproponował zapisanie się do pisdzielców poszczuł bym go swoimi psiakami...;D


Tak wpadłem zobaczyć życzenia posła i przy okazji te wszystkie komentarze. Horus, żal mi Ciebie, serio. Musisz być strasznie zgorzkniałym, samotnym i nudnym człowiekiem, który godziny spędza na klepaniu komentarzy na tym forum. Czy Ty chłopie nie masz ważniejszych spraw na głowie? domu, rodziny? jakichś pasji? Święta idą życzę zatem więcej refleksji nad sobą i swoim życiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Fiołek niezalogowany
2 kwietnia 2021r. o 22:22
Horus napisał(a): gdyby ktoś mi zaproponował prace przy skręcaniu mebli to może i bym nad tym pomyślał...
ale gdyby ktoś mi zaproponował zapisanie się do pisdzielców poszczuł bym go swoimi psiakami...;D

Ty taki głupi z urodzenia?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22258
#Horus nieaktywny
2 kwietnia 2021r. o 22:58
~~Sina Piwonia napisał(a):
Horus napisał(a): gdyby ktoś mi zaproponował prace przy skręcaniu mebli to może i bym nad tym pomyślał...
ale gdyby ktoś mi zaproponował zapisanie się do pisdzielców poszczuł bym go swoimi psiakami...;D


Tak wpadłem zobaczyć życzenia posła i przy okazji te wszystkie komentarze. Horus, żal mi Ciebie, serio. Musisz być strasznie zgorzkniałym, samotnym i nudnym człowiekiem, który godziny spędza na klepaniu komentarzy na tym forum. Czy Ty chłopie nie masz ważniejszych spraw na głowie? domu, rodziny? jakichś pasji? Święta idą życzę zatem więcej refleksji nad sobą i swoim życiem.


a na cholerę mi te twoje ''życzenia'' jak na odległość capią fałszem? :D
a takie popierdywanie ile to godzin spędzam na forum zostaw swoim ,podobnie ''myślącym''

ja tu wpadam by taki ktoś jak ty miał czym się ''jarać'' bo jak widzę modlić się nie zamierzasz ale pluć
jadem nawet dzisiaj sobie nie odpuścisz...;D

I TO ZA TAKICH JAK TY PRZYBILI JEZUSA DO KRZYŻA?
gdyby wiedział że tym nie odkupi twoich ''grzechów'' to spierdzielałby gdzie pieprz rośnie...;D

więc nie mnie tu żałuj a sam siebie postaw za karę do kąta i tego co to podobnie jak ty ''błysnął '' zaraz po tobie...

:D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jaskraworudy Fiołek niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 1:11
Horus napisał(a):
~~Sina Piwonia napisał(a):
Horus napisał(a): gdyby ktoś mi zaproponował prace przy skręcaniu mebli to może i bym nad tym pomyślał...
ale gdyby ktoś mi zaproponował zapisanie się do pisdzielców poszczuł bym go swoimi psiakami...;D


Tak wpadłem zobaczyć życzenia posła i przy okazji te wszystkie komentarze. Horus, żal mi Ciebie, serio. Musisz być strasznie zgorzkniałym, samotnym i nudnym człowiekiem, który godziny spędza na klepaniu komentarzy na tym forum. Czy Ty chłopie nie masz ważniejszych spraw na głowie? domu, rodziny? jakichś pasji? Święta idą życzę zatem więcej refleksji nad sobą i swoim życiem.


a na cholerę mi te twoje ''życzenia'' jak na odległość capią fałszem? :D
a takie popierdywanie ile to godzin spędzam na forum zostaw swoim ,podobnie ''myślącym''

ja tu wpadam by taki ktoś jak ty miał czym się ''jarać'' bo jak widzę modlić się nie zamierzasz ale pluć
jadem nawet dzisiaj sobie nie odpuścisz...;D

I TO ZA TAKICH JAK TY PRZYBILI JEZUSA DO KRZYŻA?
gdyby wiedział że tym nie odkupi twoich ''grzechów'' to spierdzielałby gdzie pieprz rośnie...;D

więc nie mnie tu żałuj a sam siebie postaw za karę do kąta i tego co to podobnie jak ty ''błysnął '' zaraz po tobie...

:D

Ponawiam, jesteś taki głupi na codzień czy od święta?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Krwistoczerwona Karagana niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 8:12
~~Jaskraworudy Fiołek napisał(a):
Horus napisał(a):
~~Sina Piwonia napisał(a):
Horus napisał(a): gdyby ktoś mi zaproponował prace przy skręcaniu mebli to może i bym nad tym pomyślał...
ale gdyby ktoś mi zaproponował zapisanie się do pisdzielców poszczuł bym go swoimi psiakami...;D


Tak wpadłem zobaczyć życzenia posła i przy okazji te wszystkie komentarze. Horus, żal mi Ciebie, serio. Musisz być strasznie zgorzkniałym, samotnym i nudnym człowiekiem, który godziny spędza na klepaniu komentarzy na tym forum. Czy Ty chłopie nie masz ważniejszych spraw na głowie? domu, rodziny? jakichś pasji? Święta idą życzę zatem więcej refleksji nad sobą i swoim życiem.


a na cholerę mi te twoje ''życzenia'' jak na odległość capią fałszem? :D
a takie popierdywanie ile to godzin spędzam na forum zostaw swoim ,podobnie ''myślącym''

ja tu wpadam by taki ktoś jak ty miał czym się ''jarać'' bo jak widzę modlić się nie zamierzasz ale pluć
jadem nawet dzisiaj sobie nie odpuścisz...;D

I TO ZA TAKICH JAK TY PRZYBILI JEZUSA DO KRZYŻA?
gdyby wiedział że tym nie odkupi twoich ''grzechów'' to spierdzielałby gdzie pieprz rośnie...;D

więc nie mnie tu żałuj a sam siebie postaw za karę do kąta i tego co to podobnie jak ty ''błysnął '' zaraz po tobie...

:D

Ponawiam, jesteś taki głupi na codzień czy od święta?
Horus słusznie zauważa ,że Szymon jest nijaki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 8:49
Na spotkaniu Mateusza Morawieckiego z Viktorem Orbánem i Matteo Salvinim pewnie ustalili, że pisowcy wczasy będą spędzać na Krymie z rabatem 50%.

Pewnie będą dodatkowe atrakcje, wycieczki do Donbasu, szczepienia Sputnikiem i wiele innych.


Przyjaciele Putina w Moskwie są stałymi 'gośćmi' - jak to przyjaciele.

Może pis_premier zaprosi ich -z ich mentorem - na 10 kwietnia pod 'Schody Kaczynskiego' na organizowana imprezę?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Perłowa Fortegilla niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 9:49
Póki co to Tusk się bratał z Putinem i zapychał mu kabonę kupując gaz po zawyżonej cenie. O sprzedaniu śledztwa smoleńskiego nie wspomnę.Co za pajace tu siedzą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Celestynowy Cytryniec niezalogowany
3 kwietnia 2021r. o 10:04
"Sojusznik Kaczyńskiego

- Salvini,

który paradował po Placu Czerwonym w koszulce z Putinem,

oznajmił, że

"w Moskwie czuje się w domu, inaczej niż w niektórych europejskich krajach"

Jego Liga podpisała w 2017 r. formalne porozumienie o współpracy z putinowską partią Jedna Rosja.

Od lat sprzeciwia się nałożonym na Moskwę sankcjom, nazywając je "absurdem".


Dodać coś o drugim prokremlowskim "przyjacielu" z Węgier?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego