Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~ niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 15:07
Witam chciałabym się dowiedzieć czy ktoś mial lub był na weselu z zespołem pireus?? z góry dziękuje za info
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dedektyw niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 18:20
~Zbyszek napisał(a):
~boro napisał(a): kilka kawałków zespołu BIANCO
http://www.pfaf.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=88


Jestem fotografem z Legnicy czesto spotykam rozne zespoly na weselach
Podziele sie swoimi spotrzezeniami z Bolecnautami na temat zespołow z tych filmow
Stece: -Totalna wiocha brrrrrrrrrrrr
Bianco: 2 chłopy bez wokalistki z lichym sprzetem bez swiatel i spiewajacy samą wioche
Policjanci : Troche lepsze wrazenie ale do gotowego podkladu dogrywaja i to wyszło tragicznie
Na zywo: Basista pijany siedzi podczas wystepu a jak wstanie to sie kiwa
Bolero :skoro przy Bałkanicy tak mało osob sie Bawi to po prostu kiepsko bawia ludzi
zespól Bad: zdecydowanie najlepszy z nich wszystkich
Bardzo dobre swiatła troche gorzej z wykonaniem
Zespól Adagio
Słuchajac wokalisty miałem wrazenie ze ktos strzela z karabinu maszynowego Tragedia tak skopanej"szalonej" to niesłyszalem
reasumujac najlepszy z nich wszystkich zespól Bad
a najgorszy Zespól to Bianco I Stece

Czy w okolicach Boleslawca nie ma lepszych zespółow To moze warto siegnac dalej np Legnica ,Zgorzelec Jelenia Góra


Zbyszko z Legnicy, równo im dowaliłeś w jakim zespole grasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dedektyw niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 18:20
~Zbyszek napisał(a):
~boro napisał(a): kilka kawałków zespołu BIANCO
http://www.pfaf.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=88


Jestem fotografem z Legnicy czesto spotykam rozne zespoly na weselach
Podziele sie swoimi spotrzezeniami z Bolecnautami na temat zespołow z tych filmow
Stece: -Totalna wiocha brrrrrrrrrrrr
Bianco: 2 chłopy bez wokalistki z lichym sprzetem bez swiatel i spiewajacy samą wioche
Policjanci : Troche lepsze wrazenie ale do gotowego podkladu dogrywaja i to wyszło tragicznie
Na zywo: Basista pijany siedzi podczas wystepu a jak wstanie to sie kiwa
Bolero :skoro przy Bałkanicy tak mało osob sie Bawi to po prostu kiepsko bawia ludzi
zespól Bad: zdecydowanie najlepszy z nich wszystkich
Bardzo dobre swiatła troche gorzej z wykonaniem
Zespól Adagio
Słuchajac wokalisty miałem wrazenie ze ktos strzela z karabinu maszynowego Tragedia tak skopanej"szalonej" to niesłyszalem
reasumujac najlepszy z nich wszystkich zespól Bad
a najgorszy Zespól to Bianco I Stece

Czy w okolicach Boleslawca nie ma lepszych zespółow To moze warto siegnac dalej np Legnica ,Zgorzelec Jelenia Góra


Zbyszko z Legnicy, równo im dowaliłeś w jakim zespole grasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dedektyw niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 18:20
~Zbyszek napisał(a):
~boro napisał(a): kilka kawałków zespołu BIANCO
http://www.pfaf.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=73&Itemid=88


Jestem fotografem z Legnicy czesto spotykam rozne zespoly na weselach
Podziele sie swoimi spotrzezeniami z Bolecnautami na temat zespołow z tych filmow
Stece: -Totalna wiocha brrrrrrrrrrrr
Bianco: 2 chłopy bez wokalistki z lichym sprzetem bez swiatel i spiewajacy samą wioche
Policjanci : Troche lepsze wrazenie ale do gotowego podkladu dogrywaja i to wyszło tragicznie
Na zywo: Basista pijany siedzi podczas wystepu a jak wstanie to sie kiwa
Bolero :skoro przy Bałkanicy tak mało osob sie Bawi to po prostu kiepsko bawia ludzi
zespól Bad: zdecydowanie najlepszy z nich wszystkich
Bardzo dobre swiatła troche gorzej z wykonaniem
Zespól Adagio
Słuchajac wokalisty miałem wrazenie ze ktos strzela z karabinu maszynowego Tragedia tak skopanej"szalonej" to niesłyszalem
reasumujac najlepszy z nich wszystkich zespól Bad
a najgorszy Zespól to Bianco I Stece

Czy w okolicach Boleslawca nie ma lepszych zespółow To moze warto siegnac dalej np Legnica ,Zgorzelec Jelenia Góra


Zbyszko z Legnicy, równo im dowaliłeś w jakim zespole grasz?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zbyszek niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 18:29
Przeciez napisałem ze jestem kamerzysta czesto pracujacym na weselach
i wszystkim nie dowaliłem W miare dobrze wypadł zespól Bad
przynajmiej sie staraja : Rampa swiatła a taki zespól jak Bianco to nie dosc ze wiocha totalna to nawet jednego marnego swiatelka nie maja
A Stece sie wypaliły Bolero tez nie zachwyciło przy takim kawałku jak Balkanica to nie powinno byc wolnego miejsca na parkiecie itd itd
A w zespole Na Zywo basista ma jakies klopoty z utrzymaniem równowagi Z niektorymi zespolami pracowałem osobiscie
Ale to jest tylko moja ocena nie wszyscy sie pewnie z nia zgodza

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Dedektyw niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 18:45
~Zbyszek napisał(a): Przeciez napisałem ze jestem kamerzysta czesto pracujacym na weselach
i wszystkim nie dowaliłem W miare dobrze wypadł zespól Bad
przynajmiej sie staraja : Rampa swiatła a taki zespól jak Bianco to nie dosc ze wiocha totalna to nawet jednego marnego swiatelka nie maja
A Stece sie wypaliły Bolero tez nie zachwyciło przy takim kawałku jak Balkanica to nie powinno byc wolnego miejsca na parkiecie itd itd
A w zespole Na Zywo basista ma jakies klopoty z utrzymaniem równowagi Z niektorymi zespolami pracowałem osobiscie
Ale to jest tylko moja ocena nie wszyscy sie pewnie z nia zgodza

Oj,Zbyszko nie piszesz prawdy albo jesteś fotografem albo kamerzystą z Legnicy dwóch rzeczy naraz się nie robi.Ale podoba mi się to co piszesz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~m.... niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 19:21
Bad najlepszy?? gdyby ta dziewczyna nie śpiewała to może i tak bo na youtube są ich kawałki, dopóki ona się nie odezwie- jest ok.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2014r. o 19:47
~Dedektyw napisał(a): Oj,Zbyszko nie piszesz prawdy albo jesteś fotografem albo kamerzystą z Legnicy dwóch rzeczy naraz się nie robi.Ale podoba mi się to co piszesz.


Dziekuje za uznanie na jednym weelu pracuje jako kamerzysta na innym jako fotograf nie rozumiem dlaczego sie czepiacie takiego Kocham Bolec.Info ki
Napisałem ze zespól Bad podoba mi sie najlepiej jztych zespolow ktore były na tych filmach co wcale nie oznacza ze sa rewelacyjni
Wychwyciłem ze do podkładu zaczeli dogrywac na zywo i to im sie nie udało pewnie cienko u nich z wykszta lceniem muzycznym Natomiast wrazenie na mnie zrobilplecze sprzetowe rampa i duzo swiateł np.głowy ruchome itp w porownaniu do zespołu Bianco to mistrzostwo swiata (Bianco nie ma ani jednego efektu :zatrzymali ssie w czasie )
na weselu nie tylko trzeba spiewac wioche tak jak to robia Stece Bianco
jezeli miałbym polecac jakies zespoły to w Jeleniej górze sa 2 zespoły ktore maja doskonałe zaplecze soprzetowe i i esle prowadza w bardzo nowoczesnym stylu ,maja super repertuar od Beatlesów po Shakire
zainteresowanym podam namiary na te zespoły Nie chce im robic reklamy

Zmoderowano 10.04.2014 godz.21:12 - powód: topposting (moderator)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza