Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wesele i ślub - foto, oprawa muzyczna i inne usługi

~Eliza Wymęga-Zarawiejska niezalogowany
27 kwietnia 2014r. o 21:04
jegomosc napisał(a): Dlaczego nie podpiszesz się pod swoimi postami? Boisz się srogiego gniewu basisty?




Raczej Twoich słów :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kontrabasista niezalogowany
27 kwietnia 2014r. o 22:25
Pytanie ! Kto z basistów oprocz tego z zespołu "Na zywo" gra na
6 - strunowej gitarze basowej?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
28 kwietnia 2014r. o 9:57
Tu przenosimy wszystkie około-ślubne dyskusje o fotografach, kapelach, dj-ach i innych takich.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~R niezalogowany
7 maja 2014r. o 11:07
Witam.
Szukam muzykanta na 50 rocznicę ślubu rodziców. Jeśli ktoś mógłby kogoś takiego polecić, to bardzo proszę o namiary i ewentualnie cenę. Impreza na ok. 50 osób. Z góry dziękuję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DJ Endriu niezalogowany
11 maja 2014r. o 1:50
Witam serdecznie,

Muzykanta? Osobiście proponuję DJ'a, wodzireja, konferansjera...
Muzykant zagra (nie wiadomo czy dobrze, czy źle, może fałszować, ma okrojony repertuar, etc.) Na pewno się zmęczy heheh.
Ja, jako DJ Endriu na pewno się nie zmęczę, nie będę fałszował... a i sprawię, że wszyscy goście będą się świetnie bawili bo dodatkowo ich rozkręcę, zabawię, zintegruję...
Muzyczna oprawa wesela, różnego rodzaju eventów, prowadzenie zabaw i konkursów to dla mnie długie lata poświęcone muzycznemu hobby a dla Ciebie jedyny, może nie najważniejszy w życiu dzień, ale na pewno baaardzo ważny... - razem możemy sprawić, że ta chwila pozostanie w Twojej i wszystkich gości pamięci na dłuuugie lata...
Zastanów się proszę...
Jak coś to zapraszam na moją stronę: www(kropeczka)djendriu(kropeczka)pl
Zawsze możemy się spotkać, porozmawiać, ja coś doradzę... - bez żadnego zobowiązania...
aaa... ja mam jeszcze profesjonalny sprzęt i oświetlenie, dzięki któremu Cię nie zawiodę i sprawię, że robiąc zdjęcia podczas imprezy będzie się czym pochwalić... albo po prostu wrzucić do albumu i mile wspominać...
Jestem otwarty i ze mną zawsze można się dogadać...
Jeśli jeszcze czytasz tą treść, to znaczy, że się zastanawiasz, i coś Cię w tym intryguje... Zadzwonić, czy nie... w każdym razie nic nie ryzykujesz, możesz tylko zyskać.
Zarówno Tobie jak i mi zależy na tym, abyśmy byli zadowoleni, dobrze się bawili i mieli co wspominać...
... do zobaczenia...

Pozdrawiam,
DJ Endriu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~luis niezalogowany
11 maja 2014r. o 8:24
Podaję kontakt muzyka który się podejmie wykonania usługi muzycznej na tej imprezie
[email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2856
#szwarc nieaktywny
11 maja 2014r. o 8:56
[email protected] zespół muzyczny DYNAMIC

Szwarc ! I wszystko jasne !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Agnieszka niezalogowany
11 maja 2014r. o 18:08
Witam,
jeżeli poszukujecie osób do oprawy muzycznej Mszy ślubnej, zapraszam :) jeśli ktoś potrzebowałby nagrania to udostępnię :)

Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Villaro zaprasza