Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Proboszcz Andrzej Łuczyński pozywa małżeństwo z Lubomierza
~~Brązowozłoty Ostrokrzew niezalogowany
5 marca 2024r. o 1:49
~~Zielonkawa Słonecznica napisał(a): A z Tomaszowa za co wyleciał też za romans i to w 100 % pewny także usprawiedliwiajcie go.Dobrze ze woli kobiety a nie dzieci .Tylko skoro przysięgał przed Bogiem i to z nim jest w związku to powinien się tego trzymać tak jak ja swojej żony przez 20 lat.Przysiega to przysięga

A ty w tym małżeństwie nie myślisz czasem o celibacie ? Bo to tez zdrada !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Ostrokrzew niezalogowany
5 marca 2024r. o 1:51
Jak by się puścił to by powiedział ... Gaduła kuźwa z zenkiem rozmawiał. Cały powiat by wiedział
Zresztą z babą to nawet nie trzeba ukrywać, większość ludzi ma na to wyrąbane moim zdaniem powiedział by jakby się puścił
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Ostrokrzew niezalogowany
5 marca 2024r. o 1:52
~~Zielonkawa Słonecznica napisał(a): A z Tomaszowa za co wyleciał też za romans i to w 100 % pewny także usprawiedliwiajcie go.Dobrze ze woli kobiety a nie dzieci .Tylko skoro przysięgał przed Bogiem i to z nim jest w związku to powinien się tego trzymać tak jak ja swojej żony przez 20 lat.Przysiega to przysięga

Z kim ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Ostrokrzew niezalogowany
5 marca 2024r. o 1:54
~~Zielonkawa Słonecznica napisał(a): O jejku.to strach do kościoła chodzić. NIE BEDE PUSZCZAŁ ZONY BO MI JESZCZE ODBIJE

Już ci odbiło spoko niech się puszcza do kościoła nie przeszkadzaj.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brązowozłoty Ostrokrzew niezalogowany
5 marca 2024r. o 2:06
Jest jeszcze jeden aspekt którego nie zrozumiałam. Facetowi inny facet przystawia się do kobiety, w normalnych warunkach przestawiający się dostaje w ryj bezpośrednio z pięści niezadowolonego męża parę zębów wypada i łamie się nos. A tutaj małżeństwo jedzie do kurii na skargę.

Ja mam przyziemna psychikę moim zdaniem do ściema. Facet lubi konfrontacje więc w takim przypadku Andrzej powinien nosić Znamiona przestępstwa na szczęce i nosie ... Mówiąc żartobliwie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Honorata niezalogowany
5 marca 2024r. o 7:22
Tylko Bóg wie jak jest naprawdę. Nie oceniam, póki sprawa się nie wyjaśni. Może oskarżający mają jakiś żal do proboszcza? Czasami złość zaślepia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~asik niezalogowany
5 marca 2024r. o 7:48
I słusznie. Sąd cywilny dojdzie prawdy i nikt nie będzie mógł niczego zarzucić komukolwiek.
Jeśli by się okazało że wszystko jest pomówieniem to powinno się zasądzić porządną karę np na rzecz bezdomnych. Na tyle wysoką by fałszywie oskarżający zastanowili się zanim by to zrobili.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Atramentowy Ligustr niezalogowany
5 marca 2024r. o 9:19
dobrze zrobił koniec nadstawiania drugiego policzka
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza