Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Zaczęła się kampania, pojawił się hejt. Brońmy się przed tym!
22726
Marcin Marczewski
13 marca 2024r. o 19:12
~~Jasnoniebieska Czarnuszka napisał(a): A czy portal w jawny sposób, za kasę pochodząca z budżetów miasta, spółek samorządowych, może robić kampanię kandydatom?

Portal nie zajmuje się prowadzeniem kampanii. Nigdy tego nie robiliśmy.
Natomiast realizujemy zlecenia sztabów (np. emisje banerów wyborczych) czy tekstów sponsorowanych (są odpowiednio oznaczone).
Realizujemy także zlecenia firm prywatnych i publicznych. W końcu Bolec.Info to portal nr 1 w regionie i promocja na łamach naszego portalu jest po prostu dobrym sposobem na dotarcie do mieszkańców powiatu.
Nie odmawiamy realizacji zleceń, bo takie jest prawo. Tak jak drukarz nie powinien odmówić realizacji druku ulotek grupe LGBT.



Dopisane 13.03.2024r. o godz. 19:06:

~~Krwistoczerwony Kleome napisał(a): Ten portal jest stronniczy politycznie a nie jak twierdzi tu redaktor apolityczny. Wchodzę tu czasami i widzę, że bardzo lubi obecną władzę.

Bardzo mi się ten komentarz podoba - miesiąć temu takie anonimowe komentarze mówiły, że jestesmy z Impulsem, wcześniej, że za PiS, jeszcze w kiedyś, że za PO. A teraz jesteśmy za obecną władzą.
O to właśnie chodzi - pokazuje to, że nie jesteśmy za żadną opcję i piszemy o wszystkich :-)


Dopisane 13.03.2024r. o godz. 19:12:

~~Biskupi Czosnek napisał(a): bo kiedy tu pewna łajza publicznie łamała przepisy RODO ,kiedy każdego dnia rzucała wulgarnymi wyzwiskami wtedy nie ogłaszał pan o że zgłosiliście to na Policję

Nie zgłaszamy żadnych spraw - nie mamy na to czasu. Natomiast jeżeli ktoś się czuje urażony wypowiedzią ma możliwość uruchomienia odpowiedniej procedury sądowej i wtedy na wniosek sądu/prokuratury mamy obowiązek przekazać niektóre dane.
Niech każdy pamięta, że nikt nie jest anonimowy w sieci. Nawet jeśli mu się wydaje, że jest, to tylko mu się wydaje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Czosnek niezalogowany
13 marca 2024r. o 19:30
ok. ok.
ja kiedyś poznałem procedury jak to przebiega...
mnie tylko chodziło o to że tak jak kiedyś tak i dzisiaj nie wiecie jak sobie z tym radzić ...a raczej to że jesteście niekonsekwentni...
nadal od czasu do czasu jakiś dupek łamie tu otwarcie prawo pomimo tego opisu jaki pojawił dzięki panu pojawił się pod okienkiem na komentarze a jednak nie potraficie (nie chcecie) się z tym uporać...

nadal nie wytłumaczył mi pan panie Marcinie co wami kierowało że inni mogą bez przeszkód wrzucać filmy z YT a ja nie ....;D
jeszcze nie tak dawno pisał tu pan że postara się coś z tym zrobić i co?
kolejna niespełniona obietnica?...pewna bolecnautka wieki temu pytała o powrót ''poczty'' i też pan obiecał jej powrót....

ok. koniec powrotów do przeszłości ...
skupmy się na tym o czym w temacie i ''hejcie''
czym będzie więc hejt ?...czy jak napiszę że np Stasik czy Przybylski (nazwiska przypadkowe pierwsze z brzegu ) zaliczyli już chyba wszystkie partie a teraz rżną ''bezpartyjnych'' czy to będzie hejt?
czy np. Chwojnicki -wieczny ''etatowy'' ;D który teraz też wymarzył sobie nowe ''koryto'' a przy starym nie przypominam sobie znaczących osiągnięć to będzie ''hejt'' czy zwykła ocena...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
22726
Marcin Marczewski
13 marca 2024r. o 19:38
~~Biskupi Czosnek napisał(a): czym będzie więc hejt ?...czy jak napiszę że np Stasik czy Przybylski (nazwiska przypadkowe pierwsze z brzegu ) zaliczyli już chyba wszystkie partie a teraz rżną ''bezpartyjnych'' czy to będzie hejt?

Myślę, że nie.
Mówiąc o hejcie mam na myśli używanie obraźliwych zwrotów (cytuje kilka w tekście), poniżanie itd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jasnobłękitna Puszkinia niezalogowany
13 marca 2024r. o 20:18
Panie Marczewski proszę o publikację Pańskich
„ złotych myśli „
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Czosnek niezalogowany
13 marca 2024r. o 20:35
Marcin Marczewski napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Biskupi Czosnek napisał(a): czym będzie więc hejt ?...czy jak napiszę że np Stasik czy Przybylski (nazwiska przypadkowe pierwsze z brzegu ) zaliczyli już chyba wszystkie partie a teraz rżną 'bezpartyjnych' czy to będzie hejt?

Myślę, że nie.
Mówiąc o hejcie mam na myśli używanie obraźliwych zwrotów (cytuje kilka w tekście), poniżanie itd.

aha...
tyle że widzi pan sądy mają niekiedy inne wnioski co do obraźliwych zwrotów czy określeń poniżających ...te ostatnie mają według opinii często zabarwienie pejoratywne trudne do jednoznacznej oceny...
dla przykładu- 'mamy ....a za prezydenta' ...hasło z transparentu sąd nie uznał za obraźliwe tylko jako dopuszczalną ocenę ...
czym więc jest 'obraźliwy zwrot'? sprawa dyskusyjna bo każdy taki ma swoją 'wagę' a ta może być różnie interpretowana...
ja nigdy tu nie chciałem robić za jakiegoś 'świętego' i takim nie jestem ...s ad moje 'kmioty' czy 'głomby'
ale nigdy tu nie sypałem 'w-ujami' czy 'urwami' ;D
a taki jeden wyzywa tu innych od 'gnid' czy 'kanalii' ...niekiedy 'ciot' czy 'parów'
jak więc pan oceni 'wagę ' jednych określeń w stosunku do drugich?

sprawa złożona i nie do rozstrzygnięcia tu w tym miejscu...;D
może więc warto zorganizować obiecane przecież kiedyś spotkanie gdzie chętni by się na nim pokazali i podyskutowali szerzej i ....otwarciej...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Czosnek niezalogowany
13 marca 2024r. o 20:35
aha...
tyle że widzi pan sądy mają niekiedy inne wnioski co do obraźliwych zwrotów czy określeń poniżających ...te ostatnie mają według opinii często zabarwienie pejoratywne trudne do jednoznacznej oceny...
dla przykładu- ''mamy ....a za prezydenta'' ...hasło z transparentu sąd nie uznał za obraźliwe tylko jako dopuszczalną ocenę ...
czym więc jest ''obraźliwy zwrot''? sprawa dyskusyjna bo każdy taki ma swoją ''wagę'' a ta może być różnie interpretowana...
ja nigdy tu nie chciałem robić za jakiegoś ''świętego'' i takim nie jestem ...s ad moje ''kmioty'' czy ''głomby''
ale nigdy tu nie sypałem ''w-ujami'' czy ''urwami'' ;D
a taki jeden wyzywa tu innych od ''gnid'' czy ''kanalii'' ...niekiedy ''ciot'' czy ''parów''
jak więc pan oceni ''wagę '' jednych określeń w stosunku do drugich?

sprawa złożona i nie do rozstrzygnięcia tu w tym miejscu...;D
może więc warto zorganizować obiecane przecież kiedyś spotkanie gdzie chętni by się na nim pokazali i podyskutowali szerzej i ....otwarciej...;D

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Biskupi Czosnek niezalogowany
13 marca 2024r. o 20:41
sorki za dubelka...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~tester niezalogowany
13 marca 2024r. o 20:48
~~Biskupi Czosnek napisał(a): sorki za dubelka...


Nic nie szkodzi , nie jesteś najostrzejszą kredką w tym piórniku. Ucz się synu , ucz i nie wypłakuj w rękaw redaktora .
Tu rządzi otyły i kasa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza