Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat
Wróć do komentowanego artykułu:
Joanna Świder dziękuje
~~xyz niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 19:40
~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a):
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Kosodrzewina napisał(a):
Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Indygowy Uczep napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Kosodrzewina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): ~~Kremowy Głóg napisał(a): ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): Ktoś napisał: ~~Kremowy Głóg napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): ~~Haha napisał(a): Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Wstydu nie macie napisał(a): Niektóre komentarze niby dorosłych ludzi sięgają dna... Obrażacie, wyzywacie publicznie, naśmiewacie się... Zwykły hejt przez was przemawia i wy byliście wyborcami? Wstyd!

Ja nie wyborca , ale trafia mnie sz...k jak teraz ktoś coś napisze to od razu kontra , bo się obraża . Jak ona tyle lat siała zamęt , obrażano innych to jej to pasowało . Do roboty a nie tylko narzekać .

Skoro nawet nie pofatygowałeś/łaś się, aby iść na wybory to tym bardziej nie powinnaś/eś mieć żadnych oczekiwań od burmistrzyni, a tym bardziej prawa głosu.

To jest twoje zdanie . Na tak parszywą kampanię co ona prowadziła , to wiele osób nie poszło na wybory .



Ci co nie głosowali najwięcej plują jadem i narzekają i najwięcej teraz oczekują. Było również dwóch innych kandydatów, więc no..... Sam sobie przeczysz w tym momencie
Ci co nie głosowali mają takie same prawa jak ty . Ludziom zbrzydło to co wyprawiała przez lata . Żywcem pchała się do koryta .



Trzeba było też się pchać jak zazdrościsz, a nie teraz marudzisz i narzekasz... Dorośnij człowieku i wyjdź już z piaskownicy
Tam gdzie mnie nie chcą , to się nie pcham . Mam swoją ambicję gdzie jej zabrakło . Lekko ponad dwa tysiące ludzi dało jej głos . Zapomina się ze w gminie mieszka piętnaście tysięcy ludzi .
Widzę że dobry jesteś z matematyki ,niemowlaki też mogą głosować ?


Głosowały chyba i te nienarodzone haha ktoś chciał zabłysnąć, ale coś mu/jej nie wyszło

A może ta osoba nie miała na myśli wybory . Tylko przypomina ile jest mieszkańców w gminie . I z wszystkimi będzie miała do czynienia nie tylko co na nią głosowali . Wasza podłość nie zna granic . Trzeba opluć , poniżyć , bo inaczej nie potrafi się . Chore to wszystko .
Ameryki nie odkrył Gmina Nowogrodziec od wielu lat oscyluje w liczebności mieszkańców na poziomie 15 tys tyle było jak pamiętam za burmistrza Szczerbienia i podobnie było za kadencij Relicha .
Ha ha ty odkryłeś tą Amerykę . Było jest i będzie . Ktoś to napisał to plujesz ale że ty to jest ok . Lecz się .

Ciebie cwelu durny już nikt nie wyleczy . idi na xuj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Yyy niezalogowany
13 kwietnia 2024r. o 22:44
Oj Świder , teraz kryzys za kryzysem , współczuję
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ktoś niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 5:36
Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Kosodrzewina napisał(a):

Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Indygowy Uczep napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Srebrzystobiała Kosodrzewina napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): ~~Kremowy Głóg napisał(a): ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): Ktoś napisał: ~~Kremowy Głóg napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): ~~Haha napisał(a): Ktoś napisał: ~~Brudnobiała Naparstnica napisał(a): Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał: Ktoś napisał:
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Starozłota Nemezja niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 19:47
To już jest jasne z której strony był hejt. Wstyd że tacy "ludzie" dostali się do władzy.Po trupach do celu .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~opluwany niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 20:18
~~Starozłota Nemezja napisał(a): To już jest jasne z której strony był hejt. Wstyd że tacy "ludzie" dostali się do władzy.Po trupach do celu .

Ja osobiście byłem hejtowany z ,,Otwartego Domu Relicha " nawet prokuratura stwierdziła że chamskie wpisy były z komputera zarejestrowanego na Roberta Relicha !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Zbyszek niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 20:21
Ciebie nie trzeba opluwać ….
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~qwerty niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 20:31
~~Zbyszek napisał(a): Sprzedam lub oddam/przyjmę

Mnie możesz
~~Zbyszek napisał(a): Ciebie nie trzeba opluwać ….

Masz jakiś problem ! to daj znać tchórzu ,porozmawiamy !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brunatnożółty Topinambur niezalogowany
14 kwietnia 2024r. o 21:02
~~Ja napisał(a): Piękna, mądra, szlachetna a przede wszystkim otwarta na ludzi kobieta Włodarzem mojej Gminy. Witamy nie na najbliższe 5 a 10 lat.


no tak: sto lat, sto lat niech rządzi, rządzi nam... ale najpierw niech pokaże co potrafi, bo na razie to ma duży kredyt zaufania oparty na nadziejach rozbudzonych obietnicami i pięknymi słowami.



Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Praca dla Ciebie