Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

SALON KOSMETYCZNY KLEO

~Ola niezalogowany
29 października 2009r. o 8:35
Pani Ewelino pisze się makijaż permanentny!!!! A jak patrzę na Pani brwi to dziekuję ale ja tak nie chciałabym wyglądać:( Mimo wszysto pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 października 2009r. o 11:04
hahahaha racja w sumie, ja też nie chcioałabym tak wyglądać :P pozdrowienia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Edyta niezalogowany
29 października 2009r. o 11:31
Fajnie jest krytykować kogoś bez ujawniania się.Proszę odwiedzić panią Ewelinę i prosto w oczy jej to powiedzieć.Ja uważam że jest ona bardzo zadbaną i atrakcyjną dziewczyną a przez autorki tych postów przemawia czysta zazdrość i zawiść.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JOLCI niezalogowany
29 października 2009r. o 12:45
Pani Ewelino mam pytanko ile okosztuje u Pani zabieg przeduzania rzęs??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~była klijetka niezalogowany
31 października 2009r. o 19:11
kobieto jaka zazdrosc poprostu jakby pani ewelina starannie i przykładnie wykonwała swoja prace to nikt nic takiego negatywnego by niepisał ale cóz ....jeszcze pare lat i moze dojdzie do wprawy :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kawa niezalogowany
2 listopada 2009r. o 14:42
Nie zgadzam sie z tymi negatywnymi wypowiedziami! Jestem stałą klientka gabinetu Kleo i zawsze wychodzę bardzo zadowolona! Zabiegi wykonywane są czysto i sprawnie, a do tego jest przemiła atmosfera!!! A co do brwi Pani Ewelina dostosowuje kształt i kolor do kazdej klientki indywidualnie! I to jakie ma ona świadczy tylko o tym ze tak sie dobrze czuje, a nie ze Klientce zrobi takie same! Ale jak ma sie niska samoocene to sie krytykuje innych!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~megi niezalogowany
2 listopada 2009r. o 15:10
Ile kosztuje u Pani makijaz permanentny kreska dolnia i gorna wokół oczu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pączuś niezalogowany
25 kwietnia 2010r. o 19:28
Od wielu lat jestem stala klijentka pani eweliny... Robie sobie u niej tipsy,od czasu do czasu korzystam z zabiegow kosmetycznych,a od niedawna rowniez z uslug fryzjerskich. Wszystko w jednym miejscu:))) Jestem baaardzo zadowolona i wszystkim bardzo goraco polecam salon!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.