Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~xyz niezalogowany
26 września 2016r. o 10:04
Czy w T-bai jest wysluga? Bo u nas nigdy nie było, a w innych zakładach mają fajne pieniążki za wysluge.Na jakie stanowiska potrzebują tam pracowników?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ZOZ niezalogowany
26 września 2016r. o 12:23
Jest wysługa po roku zmieniasz chińską czerwona czapeczkę na niebieska
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15195
#Jakuba nieaktywny
6 października 2016r. o 16:17
mam pytanie odnośnie zarobków. Mam propozycje pracy na produkcji. Z tego co wiem to chyba ma to byc dział wtrysku. I drugie pytanie czy dział wtrysku to jest to samo co dział montażu? Na jakich działach sie najlepiej wychodzi pod względem zarobków. Chodzi oczywiscie o produkcje a nie biura :) Tylko prawdziwe odpowiedzi dawajcie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
6 października 2016r. o 16:52
To nie jest to samo. Z grubsza na montażu jest lżej, bo nie musisz ścigac się z robotem. Wszystko zależy od stanowiska, bo normy są na każdym dziale.

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15195
#Jakuba nieaktywny
6 października 2016r. o 17:24
z robotem sie scigac? to ładny zapieprz musi byc. I to sie po 12 godzin trzeba tak scigac. Ile w tym jest przerw ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xyz niezalogowany
6 października 2016r. o 18:52
Dwie, jedna piętnaście minut, druga 20 min.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~123a niezalogowany
6 października 2016r. o 19:43
Operatorzy i tak mają przerwy 20 i 30 minut, do tego co trochę idą na szluga, i nie wiem jaką łajzą trzeba być, by ścigać się z robotem. Wszystko jest na luzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jaca placa niezalogowany
6 października 2016r. o 20:18
Hotblooded napisał(a): Operatorzy i tak mają przerwy 20 i 30 minut, do tego co trochę idą na szluga, i nie wiem jaką łajzą trzeba być, by ścigać się z robotem. Wszystko jest na luzie.

ty łajzo, roboty na tym forum nie mogą się wypowiadać :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.