Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Guardian

~~:) niezalogowany
28 lipca 2017r. o 8:35
Pozdrawiam nową panią programistkę z lakierni! fajna ,miła ,ładna, młoda, pozazdrościć chłopakom którzy z nią pracują :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
2 sierpnia 2017r. o 18:44
No tak Pani naprawdę niczego sobie ;) chlopaki ze środka maja na co popatrzeć ;) o niebo lepsza od liderki polerki :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~:) niezalogowany
5 sierpnia 2017r. o 10:17
Co prawda to prawda i te ząbki ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Xd niezalogowany
6 sierpnia 2017r. o 8:41
Mmm... i te piszczele
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Operator niezalogowany
30 sierpnia 2017r. o 17:40
Jak to jest? Na montażu jest technik tak młody, że chyba dopiero szkołę skończył, ja pracuję ponad 3 lata i chyba dalej nic mnie nie czeka w tym syfie. Fajnie jest mieć plecy... Nie pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~zenek niezalogowany
30 sierpnia 2017r. o 20:46
Nawet jesli wczoraj skończył szkole to kumaty jest i daje rade i co tu się rozpisywać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Brte niezalogowany
30 sierpnia 2017r. o 21:00
Tylko się nie poszczajcie w gacie od tej liderki łosie jedne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Pracownik niezalogowany
5 września 2017r. o 14:28
Obecnie w SRG global Bolesławiec jest straszny syf, zero organizacji pracy, brakuje ludzi do pracy, obecni pracownicy sa zwalniani bez większych powodów, wyglada to tak jakby kierownictwo robiło pokazówkę dla reszty. Pracuje tutaj juz prawie 5 lat, ale takiego czegoś co sie teraz dzieje, nigdy nie widziałem. Wszystko zaczęło sie od czasu rządów obecnego dyrektora, który, jak tak dalej bedzie, doprowadzi firmę do upadku. Nie podrawiam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.