Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jakie polecacie seriale ?

~ niezalogowany
20 listopada 2012r. o 9:42
Homeland
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9233
#lukas666 nieaktywny
20 listopada 2012r. o 9:59
falco napisał(a): ... ja polecam ,,łojciec Matełusz,, :P
hehe chyba ojciec Tadeusz :P


Dopisane 20.11.2012r. o godz. 09:59:

kiedyś zostałem zmuszony do oglądania 'pierwszej miłości'. Zmuszony w sensie ze moja eks oglądała to i ja musiałem...Serial mnie 'wciągnoł' i teraz jak tylko mam mozliwość to oglądam każdy odcinek. Od pon. do pt.Polsat godz. 18.00 a powt. o 14.00 od pon. do pt. :P POLECAM
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9902
#halotoja nieaktywny
20 listopada 2012r. o 10:05
banan10 napisał(a): Hej wszystko wiedzący bolecnauci, potrzebuje konkretów, chce wszystkie sezony dr House gdzie można pobrać, lub innych seriali typu agenci ncis, cos w tym stylu ale głównie chodzi mi o dr house
pozdowionka



http://zalukaj.tv/

masz tam zakladke seriale- i tylko wycierac!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 listopada 2012r. o 11:48
"falling skies". Polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jet niezalogowany
20 listopada 2012r. o 12:06
plebania w 3D albo M jak męczarnia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~cort niezalogowany
20 listopada 2012r. o 12:08
Pomocy, nie w temacie ale pytam. Znaleziono psa, próbuję dodać nowy post, czekam godzinę i nie pojawia się on.
Proszę pomóżcie dodac posta





Treść:
Na ulicy Bielskiej znaleziono psa rasy Shih Tzu. Pies jest zmarznięty i głodny. Wygląda na zagubionego. Kolor psa jasny. Tel. do mnie, jednak to nie ja znalazłem tego psa, proszono mnie tylko o umieszczenie informacji o nim. Tel. 606 733 136




[img=1353409734_pug5bmv.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~~ niezalogowany
20 listopada 2012r. o 12:12
Dexter, Falling Skies, Walking Dead, Revenge, Hunted, Scandal, Person of interest, Fringe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~JUlia niezalogowany
20 listopada 2012r. o 12:12
bez tajemnic na HBO 2 HD
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza