Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Bukieciarz Kwiaciarnie

~ja niezalogowany
21 grudnia 2012r. o 1:37
Ja lubiłem Pania, która już niestety nie pracuje, a szkoda, zawsze był miła i sympatyczna.. no i u smiechnieta. . A teraz kupuje na Mickiew.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~inka niezalogowany
25 września 2014r. o 20:51
jak tam Wasze opinie obecnie o bukietach ślubnych u nich?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ziutek niezalogowany
25 września 2014r. o 21:49
A ja tam polecam p. Mariole. Kiedyś też pracowała u nich a teraz prowadzi swoją kwiaciarnie na wesołej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ziku niezalogowany
26 września 2014r. o 3:34
No tak tylko strasznie biedna ta kwiaciarnia tam w zywe kwiaty na wesolej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dawna klientka niezalogowany
26 września 2014r. o 8:17
Kiedyś byłam stałą bywalczynią w kwiaciarni w tesco u Pani Izy,ale odkąd otworzyła swoja kwiaciarnie chodzę do niej,ceny mniejsze wiekszy wybór kwiatów i bardzo duzy wybór "cudów"do mojego domu.Kwiaciarnie bukieciarz na poczatku wyrobiły sobie renomę ale niestety z biegiem czasu jest coraz biedniej w tych kwiaciarniach i coraz drożej:/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2041
#zula999 nieaktywny
26 września 2014r. o 8:23
~ napisał(a): gdzie kupię ładny i niedrogi bukiet ślubny?

Ja zamawiąłam na Sierpnia 80 i byłam bardzo zadowolona :)Przesłałam Pani z kwiaciarni zdjęcie na maila ,bukiet miałam pod kolor butów( różowy) i wszystko było tak jak zamawiałam.Wiele koleżanek potem mnie pytało gdzie zamawiał bukiet i wszyscy sie nim zachwycali :)[img=1411712629_17u2t0f.jpg]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 września 2014r. o 8:42
~ napisał(a): Jestem zachwycona obsługą i jakością kwiatów w kwiaciarni Bukieciarz.
Zawsze otrzymuje wysokiej jakości towar. Szczrze polecacm jako klientka i osoba obdarowywana kwiatami.

Szczególnie polecam kwiaciarnię w Carefurze



Niezmiennie fantastyczna kwiaciarnia zwłaszcza gdy jest tam pani Agata- Miss Sympatia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~julita niezalogowany
26 września 2014r. o 11:01
~ napisał(a):
~ napisał(a): Jestem zachwycona obsługą i jakością kwiatów w kwiaciarni Bukieciarz.
Zawsze otrzymuje wysokiej jakości towar. Szczrze polecacm jako klientka i osoba obdarowywana kwiatami.

Szczególnie polecam kwiaciarnię w Carefurze



Niezmiennie fantastyczna kwiaciarnia zwłaszcza gdy jest tam pani Agata- Miss Sympatia.
Agata i Marta są mega mile to dobre określenie Miss Sympatia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.