Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Dobra krawcowa

~ niezalogowany
16 marca 2016r. o 8:59
Krawiectwo Melanii, szyją na miarę 500069944 i robią przeróbki 510152347
Pracownie mają ponad 10 lat a to o czyms świadczy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nikola niezalogowany
13 lutego 2017r. o 20:40
Jezeli ktos szuka profesjonalistki w zawodzie KRAWCOWA to juz wam pisze kto a wiec Pani Ania z Jana Pawla uszyla mi cudowna kreacje na moja studniowke malo tego kreacja wykonana szybko dwie przymiarki i mialam juz w domu kolejny atut to cena bylam w szoku jak pani Ania powiedziala mi za ile to uszyla zaplacilam taniej niz miala bym kupic w sklepie no i na koniec cudowna osoba doradzi i pomaga SERDECZNIE POZDRAWIAM PANIA ANIE :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ZOSIA niezalogowany
13 lutego 2017r. o 20:47
Potwierdzam wypowiedz mlodej kolezanki jezeli krawcowa w Boleslawcu to tylko pani ANNA z JANA PAWLA ogromny talent bez sztukateri i jak dobry doktor wie co zalecic i jak zrobic jak by kazdy doktor robil tak niemozliwe cuda jak pani ANNA to chorych by nie bylo SERDECZNIE POLECAM PANIA ANIE
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~KASIA niezalogowany
13 lutego 2017r. o 20:53
Szukalam krawcowej ktora przerobi mi suknie i z polecenia poszlam do pani nie wypowiadam sie ktorej i tak spitolila mi ja ze moja 10 letnia corka lepiej by to zrobila ale poszperalam po necie i znalazlam CODOTWORCE tak nie boje sie tak okreslac PANI ANIA z ul JANA PAWLA kobieta przyjela mnie w piatek wieczorem a w sobote juz mialam naprawiona suknie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Spostrzegawczy niezalogowany
13 lutego 2017r. o 22:25
I wcale nie widać, że te trzy posty z rzędu pisała jedna osoba... :) To już jest passe, lepiej postawić na normalny marketing. ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Jusyś niezalogowany
14 lutego 2017r. o 9:03
Nikola, Zosia, Kasia - trzy w jednym !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Eliza niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 7:22
A jakies namiary na paniaAnie ktos ma
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~NIOLA niezalogowany
24 kwietnia 2017r. o 9:08
I z wypowiedzi poprzednikow wynika ze jakas niezaradna krawcowa jest zazdrosna.ale nie szkodzi konkurencja nie spi co z tego jak ja wiem swoje Pani Ania nie odmawia klientce i poswieca swoj czas zeby zrobic dobrze i solidnie ja jestem mega zadowolona uszyla mi piekna kreacje i nie czekalam 3 miesiacy jak u innych sie dowiadywalam PANI ANNA Z JANA PAWLA GODNA POLECENIA nr do Pani Ani 539242434
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza