Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Meble na wymiar - gdzie najlepiej zamówić ?

~niko niezalogowany
31 lipca 2014r. o 16:07
~ERA napisał(a): Na Komuny są 3 sklepy- który polecasz?

Do sypialni: VOX
Do kuchni: WFM
Do d..py: z okrąglaka :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~REMONTOWIEC niezalogowany
31 lipca 2014r. o 16:19
VOX polecam mimo że ceny na pierwszy rzut oka są wysokie
to meble są bardzo dobrej jakości użytkuję zestaw Hi-Fi
biurko, komody, stolik, stół. Mega mobilne i super jakość.
Kanapa VOX super jakość skóry warto dopłacić niż kupić podobną tańszą w BRW.

Niestety nie mogę polecić firmy Eurokuchnia.
Montowali mi kuchnię pół roku, jakość materiałów jest słaba a cena wysoka.
Oświetlenie było gratis (też mi się nie podoba)
listwy do sufitu też nie są dokręcone, uchwyty nie są przemyślane.
Nie zamówiłbym drugi raz tam kuchni.

Nie mogę też polecić firmy MED-BUD. Wiecznie coś źle wycięte i pomieszane nie tak jak miało być.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Andrzej niezalogowany
1 sierpnia 2014r. o 14:11
Polecam neo meble Dobra obsługa i wybór
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewelina niezalogowany
1 sierpnia 2014r. o 14:21
Czytając to co piszecie o firmie Euro kuchnia, zastanawiam sie czy to konkurencja czy inni zawistni ludzie.... mam od nich kuchnie juz 3 miesiace i moge powiedziec jak to wyglada:
Klient przychodzi ze swoim pomysłem a pracownicy pomagaja poskladać to w calosc, zeby bylo piekne funkcjonalne i trwale. Podajesz swoje mozliwosci cenowe a oni daja ci kilka rozwiązań. Podpisujesz umowe na wszystko- meble, sprzęt. Ja czekalam na kuchnie 6 tygodni ze wzgledu na to ze wysoki połysk. 2 dni trwal montaż. Po kilku tygodniach podjechali na regulację. Wszystko zgodnie z umowa. Od poczatku do konca firma byla w kontakcie ze mną. Jestem bardzo zadowolona z efektu i ceny. Szczerze polecam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~anonimowy niezalogowany
1 sierpnia 2014r. o 14:39
ja kupiłem meble do kuchni w ikea we wrocku sam komponowałem aranżacje ,sam składałem wieszałem wszystko jest proste jak rozłożenie parasola,jestem zadowolony gwarancja jest 10 letnia.meble są w częściach.teraz jest super w ikea bo sam chodzisz po magazynie i zbierasz części super,nie ma mowy o pomyłce.po co bić piane w temacie.ja nie korzystam z tych różnych firm w bolcu porażka.może meble ktoś powie że wieśniackie z ikea to wole być wieśniakiem,moja teściowa ma kuchnie z kilku kolorów to jest dopiero wieś spiewa i tańczy a rolki w szufladach to już kwadraty.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 sierpnia 2014r. o 9:27
A wydawałoby się ,że gwarancja jest tylko wtedy kiedy zamontuje to ekipa ze sklepu,bo przecież może pan np. nie zabezpieczyć otworów pod zlewem lub płytą, i blat spuchnie,albo przeciągnąć zawieszki w szafkach górnych i nie będą trzymały lub spadną itp.itp. strasznie poszła ikea do przodu od zeszłego roku.Trzeba słuchać co mówią,gwarancja na systemy ,płytę i drzwi pod warunkiem prawidłowej instalacji wykonanej przez osoby do twego uprawnione.

Zmoderowano 20.08.2014 godz.11:54 - powód: topposting (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
20 sierpnia 2014r. o 11:08
Neomeble-szybka i rzetelna zrobiona kuchnia ,nawet przed terminem.Cena porywnywalna z innymu a nawet trochę taniej ,mam teraz ładną kuchnie -polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
15 października 2014r. o 10:35
https://www.facebook.com/pages/BelVivo-Studio-Wyposażenia-Wnętrz/725513874165229?re
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza