Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~TL Marcin Kasica niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 17:11
Ja bym was wszystkich po kolei rzucił na profile, żebyście wiedzieli co to prawdziwie ciężka praca! Nieroby jedne !! !! !! !!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2014r. o 19:52
~google napisał(a): opowiedzcie mi jak sie zyje za 1600zl jest to mozliwe,albo wy jestescie dziwni albo zwariowalem.


Jak wracam z pracy to zrywam trawe, w domu ją gotuję z wodą powstaje pyszna zupa, z trawy mozna tez zrobic dobra paste na chleb
za wode nie place, poniewaz mam duzy zbiornik na deszczowke, jak potrzebuje wody to ja wlewam do czajnika gotuje, czy tez do mycia, ale myje sie raz na 2 tyg zeby wody na wiecej starczylo

zamiast ogrzewania siedze w kilku warstwach ciuchow, ok jest cieplo

mozna? mozna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~google niezalogowany
6 grudnia 2014r. o 0:25
szkoda mi was wszystkich...a ten marcinek powyzej to chyba z hu...sie na rozum zamienil..szczon pewnie szukajacy wladzy bo zawsze byl pomiatany nawet na swoim podworku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 14:36
Co tam slychac w TBAI szlyszalam ze porzadki robia na szwalni javascript:emoticon(':P')javascript:emoticon(':P')
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12962
#patex nieaktywny
9 grudnia 2014r. o 14:55
a ja poszukuje osób, które dojeżdżają z Bolca do Wykrot na strefę, chętnie się z kimś zabiorę, mogę też wziąć kogoś do auta (bo na razie dojeżdżam sam do Reny). kontakt: 697 385 718
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OBSERWATORKA niezalogowany
9 grudnia 2014r. o 14:58
Czas najwyzszy wziasc sie za te PANIE w bialych czapkach a w szczegolnosci za p.E.G.oraz A.K. a wtedy bedziemy spokojnie pracowac
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~obserwator realiów niezalogowany
14 grudnia 2014r. o 20:38
oj wygłupił się marcinek tym wpisem wygłupił ale nie wszystkie białe czapki to skończeni dziwny czlowiek i np. pan W.W. i pani A.S. ze zmiany niebieskiej są ok a dozór na zakładzie być musi ludzie co wy anarchii chcecie?
a co to tego co napisał Whisky jeżeli tbai to liga światowa to owszem ale chyba z trzeciego świata

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kk art jawny niezalogowany
15 grudnia 2014r. o 21:46
opowiem i bede opowiadal o pewnej pani E,zrobie to w sposob uswiadamiajacy wartosc a zaborczosc co w zakladzie potwierdzi wiarygodnosc do pelnionej funkcji
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.