Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~Pracuje tam 3 lata niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 11:31
Pracuje już tu 3 lata i wcale nie jest tak żle. Zebrała się tu garstka frustratów i wylewa swoje żale. Taka nasza Polska mentalność. Najwięcje mają do powiedzenia ci którzy wogóle nie powinni się odzwywać. Pracuje tu 900 osób i tych co biadolą jest mniej niż tych zadowolonych... tylko zadowoleni się nie wypowiadją bo nie w głowie im takie wylewanie brudów.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~pracuje tam 5 lat niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 12:08
~Pracuje tam 3 lata napisał(a): Pracuje już tu 3 lata i wcale nie jest tak żle. Zebrała się tu garstka frustratów i wylewa swoje żale. Taka nasza Polska mentalność. Najwięcje mają do powiedzenia ci którzy wogóle nie powinni się odzwywać. Pracuje tu 900 osób i tych co biadolą jest mniej niż tych zadowolonych... tylko zadowoleni się nie wypowiadją bo nie w głowie im takie wylewanie brudów.
I punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dirrrr niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 13:03
to prawda ze jak ktoś raz im udmówił (w sensie nie zgodził się pracować ) to już wiecej nie będzie mógł?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kosi niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 15:30
Miłym zaskoczeniem była premia roczna. Nie przepracowałam jeszcze całego roku a też się zalapałam. Pierwszy raz w życiu dostałam taką premię. W innych zakladach dostajesz tylko miesięczną wypłatę. Dla mnie to był niezły zastrzyk. Można było poszaleć na święta
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gal anonim niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 18:06
Co wy tu wypisujecie jedna zmiana na druga jedzie a wszyscy zasuwaja .Zamiast trzymac sie razem to jedni na drugich gadają a zakład nie jest taki najgorszy .Sami ludzie taką atmosferę stwarzają
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 19:49
zakład jest ok...wszyscy są super, atmosfera jest wspaniała ...no normalnie raj na ziemi..jestem taka szczęśliwa że tu pracuję :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jasia niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 20:35
Ludzir narzekaja bo tylko tego nauczeni. Ja tez uwazam ze wcale rak zle nie jest. Juzmi sie nawet nie chce czytac tego co tu piszecie. Ciekawe ktore to takie madre bow robocie to zadna gegęby nie otworzy a tu macie tyle do powiedzenia. Nie narzekajcie na forum tylko powiedzcie to przełożonym. Czytajac to forum mozna myslec ze w tbaju jakas patologia a ja hakos tego tak bie odczuwam. Praca jak praca jest troche tych nadgodzin, ale w sumie dla mnie to na plus bo dorobic moznq. No i dali teraz te podwyzki. 300zl jednak robi różnicę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zainteresowany niezalogowany
15 stycznia 2016r. o 23:17
Słyszałem, że w tym roku mają otworzyć nowy zakład pracy na strefie w Wykrotach? Ktoś wie coś więcej na ten temat?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.