Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~ niezalogowany
7 czerwca 2016r. o 16:13
dostalen prace na 1 zniane caly czas -7 -15 szukam dojazdu ja z lwowka slaskiego.
interesuje mnie nawet polowa drogi dojade. Najlepiej od osoby na trasie ocic i niwnic. najndalej Nowogrodziec.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~h niezalogowany
8 czerwca 2016r. o 8:45
Jak wam tak zle w tbai to przenieście się tam... bhttp://m.bolec.info/?boleslawiec=informacje&news=15859
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Baczny Obserwator niezalogowany
9 czerwca 2016r. o 19:08
Hm narzekacie a dziś co zmiana red zrobiła mogli coś pokazać , wypowiedzieć się i co WIELKIE NIC!!!!!!
TYLKO GADANIE OCZYWIŚCIE ZA PLECAMI :P :P :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xc niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 15:35
Poszukuje dojazdu do Wykrot na czwartek 16 czerwca na godzine 7 lub 8. Pracować bede od 7-15

Dzwonić do środy puzna.

ja lwowek slaski
783 903 202
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xc niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 15:35
Poszukuje dojazdu do Wykrot na czwartek 16 czerwca na godzine 7 lub 8. Pracować bede od 7-15

Dzwonić do środy puzna.

ja lwowek slaski
783 903 202
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~OPERATOR niezalogowany
14 czerwca 2016r. o 23:05
hu>j im w[d[pe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xc niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 17:28
Poszukuje dojazdu do Wykrot z najlepie samego lwowka lub ewentualnie okolice max. 15km od lwowka. Na 3 zmiany szukam dojazdu. Najlepiej osoby na trasie rakowice, ocice. lub Niwnice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xc niezalogowany
15 czerwca 2016r. o 17:28
Poszukuje dojazdu do Wykrot z najlepie samego lwowka lub ewentualnie okolice max. 15km od lwowka. Na 3 zmiany szukam dojazdu. Najlepiej osoby na trasie rakowice, ocice. lub Niwnice.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.