Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~Anonim niezalogowany
12 sierpnia 2016r. o 14:59
Widze ze chętnych do pracy cale mnostwo .....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mloda niezalogowany
23 sierpnia 2016r. o 11:52
Może ktoś podać mi numer do księgowości?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 września 2016r. o 16:09
ktoś się orientuje na terenie strefy jest też zakład NOVOFARM tam też tak źle jak w TBAI? bo szukam jakiś opinie na temat NOVOFARM ale widocznie to nowy zakład
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szybki niezalogowany
2 września 2016r. o 22:33
Robiłem na liniach na strefie pod Wrocławiem Koreańskiej,Japońskiej,Włoskiej i Niemieckiej.Czas w niektórych był na miare katowni,dałem radę.Co niektórzy odpadali jak muchy,ale dla wytrwałych była nagroda extra premia+darmowe co-nieco.Tbai z tego co słyszałem , to pikuś.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PREZES niezalogowany
2 września 2016r. o 23:37
Często czytam tu jakieś GŁUPOTY - Czasem mnie to Wkurza :P
Zanim coś napiszecie to należy się zorientować za PRACA 9H
Pracownicy mają Bonusy Dodatkowe pączki lub bułka i napój POWER ENERGY
od prezesa !!!! Należy to uszanować , że nie zapierniczacie jak WOŁY po inne
zakłady w BOLESŁAWIEC !!!! A Przerwy są co 2H na papieroska , kaweczkę ,
kanapeczka 8min 20min 7min. Żyć tylko robić swoje i nie umierać .........

Pracujecie tylko intensywnie 7,5H reszta to WASZ odpoczynek LABA !!!!
Jak zostajecie dodatkową godzinkę to macie PREZENTY od Prezesa
wspomniane na stołówka z czasem ŚRODA OWOCE + jeszcze 4 przerwa
10min. żeby Zjeść posiłek regenerujący i przygotować się do 9H PRACY


Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Master niezalogowany
3 września 2016r. o 17:23
Przepracowane 3 lata, tylko dlatego że stanowisko luźne a pieniędzy nie potrzebowałem z racji tego, że posiadam też inną działalność. Trzeba było uciec czym prędzej, po tym jak nagle zmienił się brygadzista i zaczęli wymagać więcej, dużo więcej. Nikt nie starał się interweniować w tej kwestii że nowy pracownik zarabiał na czysto po 70 zł mniej od osoby która miała już po kilka lat pracy tym 'k*rwidołku'. Zakładu nie polecam, no chyba że jako coś przejściowego, no i chyba że ktoś pracuje na rodzinę, a nie ma innej mozliwośći. Tak czy siag, wyzysk jak japierdziele. pzdr 600 szczęśliwy operator CNC Niemcy 1800 euro na czysto
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~PREZES niezalogowany
3 września 2016r. o 21:03
Szkoda że przychodzą na Jeden dzień , Tydzień lub 3 lata potem odchodzą .....
Zamiast poczekać na lepsze czasy i swoją NAGRODA JUBILEUSZÓWKA co 5LAT !!!!
Jadąc do Niemiec okazuje się że po SEZON ktoś tam inny już pracuje :D
Ile można zarobić każdy dobrze wie : 900 - 1200euro / miesiąc
jeszcze często zatrudnienie następuje przez Niemieckie Agencje ...
Stawki od 8-12Euro ze znajomością języka dla Fachowcy i do domu :P
Trzeba zapłacić też za Hotel lub pokój od 15-20Euro / dziennie
zatankować pojazd żeby dojechać do pracy opłacić media Internet itd.......
Zostawić trochu pieniędzy na opłaty swojego Mieszkania w Kraju i dla żony :/
Oczywiście że można pracować w Deutschland tylko co chwilę trzeba
tam niestety zmieniać PRACĘ !!!! Praca na miejscu w POLSKICH
DOBRYCH ZAKŁADACH jest stała na dobrych kilkanaście LAT !!!
Pracownika w dobrej firmie STAĆ przeżyć od wypłaty do wypłaty
Jeszcze może zaciągnąć kredyt w BANK bo posiada
zaświadczenie ZATRUDNIONY Pozdrawiam BAJERANTÓW
ciężko pracujących w RFN , jak nie macie pracy
Zapraszamy do NAS z CV podanie nie jednego już ZATRUDNIONO !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Operator niezalogowany
8 września 2016r. o 22:23
Ludzie co wy za śmieci piszecie tak każdy narzeka że to obóz pracy a tyle ludzi tam pracuje nikt nikogo tam na siłę nie trzyma.
Większość tych postów piszą ludzie którym się nie chce pracować wychodzą z założenia czy się stoi czy się leży pieniądze się należą ale niestety realia pracy na produkcji są inne pracowałem w innych zakładach produkcyjnych w Polsce i zagranicą i nigdzie nie ma lekko to jest produkcja nie budowa. Każdy potrafi narzekać a niech każdy odpowie sobie na pytanie co ja zrobiłem żeby było lepiej. Narzekacie na liderów ale ich pracy każdego dnia nie widzimy może nie pracują fizycznie tak ciężko ale psychicznie na pewno i nie chciałbym być na ich miejscu bo radzą sobie jak potrafią ale i tak dostanal opierdo.. Bo Panu Robertowi K coś się nie spodoba bo nie tak jak on chciał tak samo jak ten pseudo dyrektor który na hale wchodzi sobie w koszuli a od nas się wymaga stroju roboczego jak szukać problemów to u tych na samej górze. Dziękuję za uwagę i za nim ktoś napisze głupi post niech się zastanowi czy sam jest bez winny.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.