Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~Pracownik niezalogowany
13 września 2016r. o 0:34
A potem brakuje takich Rudych bo ich w Getto Wykończono :)
Obozy były i będą nasz obecnie jest ŁAGODNY i panuje pełna KULTURA
Większość ludzi jakby robiła takie numery jak tutaj by już musiała
szukać Pracy w innym zakładzie ! Podziwiam Kierownictwo że mają
taką Cierpliwość do Pracowników !
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Master niezalogowany
13 września 2016r. o 5:28
Codziennie po 9h i soboty, no rzeczywiście żyć,nie umierać, pełen luksus zarobkowy, nic tylko zamieszkać w pracy. Tym bardziej 1 dzień chorobowego z miejsca dyskwalifikuje pracownika z całej premii haha, urlop trzeba zgłaszać minimum 2 tygodnie przed, bo inaczej brak premii, UŻety również dyskwalifikują z posiadania premii co jest jesscze większym absurdem. Pracujcie dalej za '3000' jak Wy to mówicie, tylko szkoda że żaden z normalnych pracowników się do tej kwoty nie przyznaje, nawet te osoby który robią tam po 6 lat.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2016r. o 9:38
~Master napisał(a): Codziennie po 9h i soboty, no rzeczywiście żyć,nie umierać, pełen luksus zarobkowy, nic tylko zamieszkać w pracy. Tym bardziej 1 dzień chorobowego z miejsca dyskwalifikuje pracownika z całej premii haha, urlop trzeba zgłaszać minimum 2 tygodnie przed, bo inaczej brak premii, UŻety również dyskwalifikują z posiadania premii co jest jesscze większym absurdem. Pracujcie dalej za '3000' jak Wy to mówicie, tylko szkoda że żaden z normalnych pracowników się do tej kwoty nie przyznaje, nawet te osoby który robią tam po 6 lat.


Oszuści po domach ulotki roznoszą, że dalą 2.700, ale nie piszą, że w tym jest tylko 2.100 pensji! Reszta to pokrycie kosztów dojazdu i premai za brak jakiejkolwiek absencji, której nikt jeszcze nie zobaczył. Ludzie nie dajcie się nabrać!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2016r. o 9:50
Sorki to przez agencje jest 2.700 i maja dojazd?
Nie mam tej ulotki . Powiedz mi skad jest dojazd ja jestem z okl lwowka. Przez która agencje tak jest ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Pracownik niezalogowany
13 września 2016r. o 10:18
Co do Premia jak nie ma kogoś
W pracy zabiera mu się procentowo
25% jesteś na chorobowym 2dni
Tracisz połowę 50% Masz Butelka
NN tracisz kolejną szansę 75%
To się należy dowiedzieć jak
U nas jest!!! Może w waszych
Zakładach zabierają całość :P

Dojazdy z czasem obecnie pracownik
Dostaje pieniądze na paliwo ⛽
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
13 września 2016r. o 13:29
~ napisał(a): Sorki to przez agencje jest 2.700 i maja dojazd?
Nie mam tej ulotki . Powiedz mi skad jest dojazd ja jestem z okl lwowka. Przez która agencje tak jest ?


Czytaj ze zrozumieniem. W tych 2.700 i to brutto jest pokrycie kosztów dojazdu, który musisz sobie sam zorganizować. Więc tak naprawdę po odjęciu premii za brak absencji, której nikt nie dostaje na rękę nie wyjdzie nawet dwa tysie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Master niezalogowany
13 września 2016r. o 14:35
@pracownik
Przestań się kompromitować bo już nawet nikogo to nie śmieszy. Sama kadrowa z TBAI śmieje się że 2900 zl netto to jak się zrobi półtora miecha w miesiąc i to i tak może być mało. Nie dajcie sobie wmówić że tam jest dobrze, bo jeżeli byłoby dobrze to każdy musiałby się dostać po znajomości, tymczasem brakuje tam od groma pracowników i jeszcze trochę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~DzejDzej niezalogowany
13 września 2016r. o 14:37
Chcem zatrudnić się na magazyniera, oferują 2700 na rękę, powiedzcie mi jak to dokładnie wygląda oczami ludzi którzy tam pracują.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza