Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w TBAI Wykroty

~~xxxx3333 niezalogowany
22 września 2016r. o 16:33
Jezeli mam cos doradzic zarzadzajacym to lepsze zaopatrzenie pracownikow w narzedzia pracy , na takich dzialach jak :magazyn , utrzymanie ruchu , sa naprawde duze braki
Trzeba sie duzo nalatac by cos potrzebnego znalezc lub doczekac sie aby moc z czegos skorxystac ,a pozniej sa pretensje ze cos nie jest ogarniete ,
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Aneta niezalogowany
22 września 2016r. o 22:29
Ja się zwolniłam po 3 latach pracy w tej firmie i teraz dostałam na początek pracy gdzie indziej podobne pieniądze jak w TB po 3 latach także dla chcącego nic trudnego.A pracy jest teraz dużo tylko się rozejrzeć i nie musicie tak zapiernicza c... przy wysokiej temp.Latem .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~operator niezalogowany
30 października 2016r. o 9:39
dział nedcar
nikomu nawet największemu wrogowi nie życzę podjęcia pracy na tym zakładzie na tym dziale....ludzie każda inna praca tylko nie tam...uwierzcie przeżyłam to przez jakiś okres.... dziś jestem kierownikiem zmiany w niemieckiej firmie Ford.... gdzie na TBAI zapier..... na początku z miotłą A POTEM Z JAKIMŚ WÓZKIEM... PORAŻKA ŻYCIOWA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~operator niezalogowany
30 października 2016r. o 9:39
dział nedcar
nikomu nawet największemu wrogowi nie życzę podjęcia pracy na tym zakładzie na tym dziale....ludzie każda inna praca tylko nie tam...uwierzcie przeżyłam to przez jakiś okres.... dziś jestem kierownikiem zmiany w niemieckiej firmie Ford.... gdzie na TBAI zapier..... na początku z miotłą A POTEM Z JAKIMŚ WÓZKIEM... PORAŻKA ŻYCIOWA.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Daniel niezalogowany
29 listopada 2016r. o 14:39
Pilnie poszukuje transportu na dział Nedcar do wykrot na 1 zmiane proszę o kontakt 661316886
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Daniel niezalogowany
29 listopada 2016r. o 16:46
Z Bolesławca
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~transport do tbai niezalogowany
29 listopada 2016r. o 17:08
Jw
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Nikodem niezalogowany
4 grudnia 2016r. o 20:47
Pilnie poszukuję kierowcy z działu NedCar na 1 zmianę.
697256631
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza