Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Poród w Bolesławcu.

~~Maja niezalogowany
10 lutego 2017r. o 20:34
Jasne że luban, wszystkim to doradzam moze nie na miejscu ale tez nie daleko ale jest calkiem inaczej i o wiele przyjemniej bratowa rodzila tam i sobie chwali i nie tylko ona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~jaaa niezalogowany
10 lutego 2017r. o 20:37
Miałam cesarke w lutym i byłam na nią umowiona wcześniej. Cesarka z powodu nieprawidłowego ułożenia dziecka. I dwa dni wcześniej mialam zglosic się do szpitala. Opieka super. Nie narzekam.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ja niezalogowany
10 lutego 2017r. o 20:43
Rodzilam w Bolesławcu w 2005 i 2015 roku. Bardzo dużo się zmieniło w ciągu tych 10 lat. W tej chwili opieka jest o wiele bardziej profesjonalna.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lutego 2017r. o 20:43
~~jaaa napisał(a): Miałam cesarke w lutym i byłam na nią umowiona wcześniej. Cesarka z powodu nieprawidłowego ułożenia dziecka. I dwa dni wcześniej mialam zglosic się do szpitala. Opieka super. Nie narzekam.

2 dni wcześniej przed terminem porodu tak? DZIEŃ WCZEŚNIEJ ROBILI badania a cc na drugi dzień? ile leżałaś po cesarce?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lutego 2017r. o 20:53
Cesarke mialam zaplanowana na 39 tydzień. I dzień przed cesarka mialam robione badania. I na drugi dzień około godz 9 cesarka. Po 12 godz już wstałam. A po cesarce 5 dni trzeba wylezec w szpitalu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lutego 2017r. o 21:05
~~ napisał(a): Cesarke mialam zaplanowana na 39 tydzień. I dzień przed cesarka mialam robione badania. I na drugi dzień około godz 9 cesarka. Po 12 godz już wstałam. A po cesarce 5 dni trzeba wylezec w szpitalu.

to praktycznie byłaś tydzień w szpitalu? długo....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lutego 2017r. o 21:30
No tak w sumie wyszedł tydzień. Ale bardziej dluzylo mi się czekanie na cesarke niż ten okres po cesarce bo już było maleństwo i było zajęcie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
10 lutego 2017r. o 21:41
~~ napisał(a): No tak w sumie wyszedł tydzień. Ale bardziej dluzylo mi się czekanie na cesarke niż ten okres po cesarce bo już było maleństwo i było zajęcie

aha. dzięki za odpowiedź, niedługo jak siły pozwolą to przejde się i jeszcze dopytam, już nie zawracam głowy, a pamiętasz może w jaki dni wykonują te planowane cięcia, w jaki dzień tobie robili? kiedyś było do wyboru wtorek lub czwartek
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza