Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Pomóżmy Dominikowi - Zbierajmy plastikowe nakrętki na rehabilitację.

~ niezalogowany
15 lutego 2012r. o 18:11
ko napisał(a):
MAMA.DOMINIKA napisał(a): 3 tony nakrętek pojechały do skupu :) na nowy transport jest już ok 200 kg i zbieramy dalej.
Można zbierać także buteleczki po actimelu ,plastikowe opakowania po lekach itp,ważne jednak żeby były umyte.
Dziękujemy za pomoc w zbieraniu i pozdrawiamy. :)


Tego nie wiedziałam....a tyle buteleczek po actimelu sie wywala....

;)



Ale tą folie trzeba ściągać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3655
#Kava nieaktywny
16 lutego 2012r. o 0:02
Pozdrowienia dla Dominika :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 lutego 2012r. o 10:18
zbieramy :) i o 1% pamiętamy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~BKS niezalogowany
17 lutego 2012r. o 15:30
przyjmujemy nakrętki dla Dominika - każdy wtorek 17-19
w siedzibie klubu - Stadion Miejski
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Justyś niezalogowany
17 lutego 2012r. o 19:24
Do tej pory oddawałam nakrętki na REHABILITACJI przy przychodni Staszica, teraz tej rehabilitacji już nie ma . W związku z powyższym, czy mogę się dowiedzieć, gdzie w pobliżu Osiedla Staszica jest punkt, w którym mogę dalej je oddawać ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2087
#Wikunia nieaktywny
17 lutego 2012r. o 22:25
przypominam się z czekającymi u nas nakrętkami :) worek już się przesypał ;)




Dopisane 17.02.2012r. o godz. 22:25:

~Justyś napisał(a): Do tej pory oddawałam nakrętki na REHABILITACJI przy przychodni Staszica, teraz tej rehabilitacji już nie ma . W związku z powyższym, czy mogę się dowiedzieć, gdzie w pobliżu Osiedla Staszica jest punkt, w którym mogę dalej je oddawać ?


spytaj się w rejestracji albo w administracji, ostatnio zabrałam trochę od nich bo sami nie mają gdzie oddawać,

a może mama Dominika porozmawia z kimś z administracji czy można u nich zostawiać?

jak coś to zawsze można u nas (tylko to trochę dalej od staszica) w przeróbkach krawieckich na Daszyńskiego 29a na 1 piętrze
mapkę znajdziecie tu http://krawiectwomelanii.pl/

http://www.facebook.com/Krawiectwo.Melanii http://wikuniakwl02.wpiernicz.pl/vs
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5891
#MAMA.DOMINIKA nieaktywny
18 lutego 2012r. o 10:59
W poniedziałek na 100% odbiorę nakrętki,w tym tygodniu nie dałam rady.W pobliżu Staszica nakrętki można zostawiać w sklepie spożywczym ,,Na rondzie'' tylko nie wiem dokładnie jaka to ulica,prawdopodobnie Góralska.W przychodni na Staszica nie ma już gabinetu rehabilitacji.

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5777
#agaser nieaktywny
18 lutego 2012r. o 12:37
~Justyś napisał(a): Do tej pory oddawałam nakrętki na REHABILITACJI przy przychodni Staszica, teraz tej rehabilitacji już nie ma . W związku z powyższym, czy mogę się dowiedzieć, gdzie w pobliżu Osiedla Staszica jest punkt, w którym mogę dalej je oddawać ?




na stołówce przy II Lo dziewczyny zbierają i później do szkoły przekazują


Dopisane 18.02.2012r. o godz. 12:37:

synek chodzi do sp.2-wiem że tam tez zbierano-tylko pytanie gdzie je podrzucić? kto w 2 sie tym zajmuje?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Oferta edukacyjna szkół powiatu bolesławieckiego
REKLAMA Praca dla Ciebie