Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Jaką księgową lub biuro rachunkowe polecacie ?

~ niezalogowany
1 maja 2014r. o 16:09
Wątek przejechałem od początku do końca ale w każdym kolejnym poście jest inne biuro lub nazwisko. Obecnie jestem na etapie poszukiwania biura, które nie tylko zrobi rozliczenie ale doradzi, myślę, że w przypadku jednoosobowej działalności nie jest to spore wyzwanie ale liczy się wiedza. Chodzi mi o księgę przychodów i rozchodów, sprawy leasingu samochodu osobowego wykorzystywanego zarówno do celów służbowych jak i prywatnych. Mam wrażenie, że obecna księgowa nie ogarnia tego wszystkiego bo coraz częściej sam znajduję błędy i zwracam jej uwagę, nie chcę później płacić za jej błędy. Szukam ale może i ktoś złoży swoją propozycję.
[email protected]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9880
#she89 nieaktywny
28 maja 2014r. o 10:29
~ napisał(a): Wątek przejechałem od początku do końca ale w każdym kolejnym poście jest inne biuro lub nazwisko. Obecnie jestem na etapie poszukiwania biura, które nie tylko zrobi rozliczenie ale doradzi, myślę, że w przypadku jednoosobowej działalności nie jest to spore wyzwanie ale liczy się wiedza. Chodzi mi o księgę przychodów i rozchodów, sprawy leasingu samochodu osobowego wykorzystywanego zarówno do celów służbowych jak i prywatnych. Mam wrażenie, że obecna księgowa nie ogarnia tego wszystkiego bo coraz częściej sam znajduję błędy i zwracam jej uwagę, nie chcę później płacić za jej błędy. Szukam ale może i ktoś złoży swoją propozycję.
[email protected]


Korzystałam sama z biura rachunkowego ABAK na Łokietka. Pani jest konkretna, zawsze wszystko super. Doradzała co i jak, czasem siedziałam tam ponad godzinę podczas rozmów. Czuć wsparcie w prowadzeniu działalności. Pozdrawiam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2014r. o 12:02
~ napisał(a): Biuro na Okrzei jest ok, jak wszystko sam/sama sobie zrobisz
Ale czy to ma sens
Nie rozumiem,ja mam robić?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Halina niezalogowany
28 maja 2014r. o 20:02
Ja mam od lat umowę z biurem Jadmar z os. Kwiatowego i jestem zadowolona.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jednoosobowa firma niezalogowany
28 maja 2014r. o 21:41
A co sądzicie o Pani B.Haba? Dostałam od znajomej namiary na tą księgową.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2014r. o 1:58
Przemysl czy chcesz zakaldac firme.
A pomyslales po co jest stworzony ten Twor pod TOPEM?
Zeby kazdy sie przyzanl do tego co robi i placil haracz. haracz panstwu.
Mowisz tak: chce byc platnikiem podatku Vat i dochodowego 23 + 19 = 42 procent dla Panstwa, z tego co zarobisz. Jupi ale to madre. Zastanow sie, jak dolozysz sobie np kredyt zostanie Ci zero lub nawet debet.
A ksiegowa to kolejny ukryty koszt.... potem zus itp. Boze lituj sie nad nami
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lem niezalogowany
29 maja 2014r. o 12:04
Doradca podatkowy a biuro rachunkowe to są dwie różne profesje. Nie każde biuro świadczy takie usługi - i na odwrót.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mała niezalogowany
17 lutego 2015r. o 13:53
Daleko od biura pani K. na ulicy Okrzei. Od jakiegoś czasu prowadzimy firmę razem z mężem, a z tego powodu, że mąż często wyjeżdża, to ja zajęłam się kontaktami z księgową. Zero rozmów, zero informacji na tematy prawne, co się zmieniło, co się należy, co się nie należy...nigdy nie miałam do czynienia z księgowością więc tak na dobrą sprawę nie wiedziałam czy tak ma być czy nie. Otrzymywałam od pań z biura tylko drogą elektroniczną kwity zus i podatku do zapłaty. Do biura szłam tylko na przysłowiowe 5 minut by zanieść ewentualny rachunek do rozliczenia i oczywiście zapłacić za wykonane usługi! Tego roku gdy mój mąż wybrał się do szanownych pań po rozliczony pit, i zapytał jak to jest możliwe, że nasi znajomi od swoich księgowych uzyskują różne informacje dotyczące prowadzenia działalności, ułatwień itd. panie strasznie się oburzyły i stwierdziły, że to wina małżonki, czyli moja! Bo to ja powinnam o wszystko pytać a nie jeszcze wymagać od nich! Paranoja! Płaciliśmy tam nie małe pieniądze miesięcznie, tak na dobra sprawę za nic. Tylko za to, jak ktoś słusznie tutaj wspomniał, że pani ładnie posegreguje mi papiery. Jestem w trakcie poszukiwań nowej księgowej, bo moja noga u tych pań na pewno już więcej nie stanie.

Zmoderowano 18.02.2015 godz.15:20 - powód: nazwisko (moderator)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza