Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Potrzebny psycholog

~julka niezalogowany
10 września 2012r. o 22:46
W PCK jest fantastyczna pani psycholog za darmo.Trzeba się tylko umówić dzwoniąc do PCK.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marek niezalogowany
25 listopada 2012r. o 15:25
Dobry psychoterapeuta Anna Kiedel 601266265, niestety prywatnie, chyba, że problem z dzieckiem, wtedy na NFZ. Mi pomogła.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 listopada 2012r. o 16:29
A kogo byście polecili gdy w rodzinie jest osoba chora na schizofrenie i swoim zachowaniem niszczy życie innych?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~jola niezalogowany
25 listopada 2012r. o 17:02
"Osobisty optymizm" terapeuty - to tak jakby powiedzieć, że endokrynolog jest "osobiście optymistyczny". Jeśli nie ma wiedzy i odpowiedniego przygotowania zawodowego , to co z tego, że tryska pozytywną energią?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marek niezalogowany
25 listopada 2012r. o 17:05
Pani Ania, jest psychologiem klinicznym i pracuje też w szpitalu. Polecam też oddział dzienny w Szpitalu Psychiatrycznym.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-- Anna -- niezalogowany
4 lutego 2014r. o 9:20
Ja byłam natomiast u Pana Dawida Kołodzieja z Dobrej. Młody, ciepły człowiek który pomógł mi i mojemu mężowi rozwiązać konflikt. Poświęcił nam sporo czasu a pieniędzy wziął wyjątkowo niedużo.

Kiedy wychodziłam od niego czułam, że jest mi lżej na sercu...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ToMTOMASZ niezalogowany
4 lutego 2014r. o 9:23
Ja powiem tak... chcesz iść za darmo? To obsłużą Cię jak kolejne cielę. Iść to tylko prywatnie...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Alleksio niezalogowany
4 lutego 2014r. o 10:18
Wy ludzie nie odróżniacie psychiatry od psychologa czy psychopedagoga?

Psychiatra od ludzi chorych.

Psychoterapeuta, psychopedagog, socjoterapeuta są od ludzi zdrowych z problemami. Mają tylko inny rodzaj podejścia do człowieka i problemu z jakim się zmaga.

Jak nie pomoże jeden to warto podejść do innego.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.