Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Ginekolog w Bolesławcu

~nikola niezalogowany
15 grudnia 2014r. o 23:45
dziękuję za informację...a w chojnowie wiesz może jak przyjmuje? dr Jeka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
12977
#toja55 nieaktywny
16 grudnia 2014r. o 14:42
Odradzam zdecydowanie B-c,pracowałam tam.. ?? wiele lat temu i nic się nie zmieniło(chyba na gorsze)Polecam Lwówek,lub Lubań.Sama leczę się u specjalistów we Lwówku.Pomyślności-położna :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
11060
sloneczko010981
16 grudnia 2014r. o 18:26
Przecież doktor Smoczyński przyjeżdża właśnie bodajże ze Lwówka. Więc jak to jest? Chyba ile kobiet, tyle opinii.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
16 grudnia 2014r. o 18:31
haha, Downar-Zapolski też w Lwówku przyjmuje. Widze, że w myśl zasady: jakość leczenia rośnie wraz z odległością od miejsca zamieszkania...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 12:50
~Gosia napisał(a): Co prawda ja sama rodziłam kilkanaście lat temu i wtedy był bardzo pomógł mi jeden z naszych bolesławieckich lekarzy. W odróżnieniu do Bartkowiaka przez którego straciłam pierwsze dziecko ( a martwą ciążę prowadził mi jeszcze przez 6 tygodni...)A w chwili obecnej szczerze mogę polecić Kukułę. Dla mnie jest on nie tylko fachowcem ale przede wszystkim CZŁOWIEKIEM.



gdzie przyjmuje ?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
21 grudnia 2014r. o 18:40
~ napisał(a):
~Gosia napisał(a): Co prawda ja sama rodziłam kilkanaście lat temu i wtedy był bardzo pomógł mi jeden z naszych bolesławieckich lekarzy. W odróżnieniu do Bartkowiaka przez którego straciłam pierwsze dziecko ( a martwą ciążę prowadził mi jeszcze przez 6 tygodni...)A w chwili obecnej szczerze mogę polecić Kukułę. Dla mnie jest on nie tylko fachowcem ale przede wszystkim CZŁOWIEKIEM.



gdzie przyjmuje ?
na konstytucji 3-maja 5/5 Bolesławiec tel.698940059 lub 757345515
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
13084
#bolcownik nieaktywny
24 grudnia 2014r. o 11:08
W jakim Bolesławskim szpitalu są przyzwoite warunki do rodzenia? Możecie coś polecić. Pozdrawiam

http://piwoteka.pl/pl/producer/Browar-Amber/30
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mama:) niezalogowany
24 grudnia 2014r. o 12:10
Ja rodziłam dwójkę dzieci u nas i jestem zadowolona.Przy pierwszym porodzie pojawiły się komplikacje położne wiedziały co robić Pani doktor również podjęła szybką i dobrą decyzje dzięki temu mam zdrowe dziecko.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.