Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

~Paulina niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 14:48
jegomosc napisał(a):
~Paulina napisał(a): Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat wesela w Brunowie?


Sala jest świetna, miejsce urokliwe, obsługa profesjonalna, jedzonko mi smakowało - polecam. Nie wiem jak z cenami o terminami.


A jeżeli chodzi o ilość jedzenia? Stoły były pełne, jedzenie donoszone na czas, ciepłe ?Czy nic nie brakowało?
Nie chcę aby goście wyszli z mojego wesela głodni. Jestem zakochana w tym miejscu, ale nie chce płacić tylko za wygląd.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ona niezalogowany
23 czerwca 2014r. o 15:00
byłam na weselu w Brunowie kilka lat temu jako gość, jedzenie, muzyka, wystrój wszystko na 5, wszystko ciepłe i podane na czas, jeśli się nic nie zmieniło to tylko polecać.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
41
#jegomosc nieaktywny
23 czerwca 2014r. o 16:10
~Paulina napisał(a):
jegomosc napisał(a):
~Paulina napisał(a): Czy ktoś może się wypowiedzieć na temat wesela w Brunowie?


Sala jest świetna, miejsce urokliwe, obsługa profesjonalna, jedzonko mi smakowało - polecam. Nie wiem jak z cenami o terminami.


A jeżeli chodzi o ilość jedzenia? Stoły były pełne, jedzenie donoszone na czas, ciepłe ?Czy nic nie brakowało?
Nie chcę aby goście wyszli z mojego wesela głodni. Jestem zakochana w tym miejscu, ale nie chce płacić tylko za wygląd.


Pamiętaj, że o wszystkie szczegóły możesz spokojnie pytać - poważny menadżer poważnego miejsca nie powinien obrazić się za pytanie o wielkość porcji, gramaturę kotletów itp. i wtedy już będziesz wszystko wiedzieć.

www.djdowynajecia.pl
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ewa niezalogowany
30 czerwca 2014r. o 12:17
W Gardenie jest zdecydowanie najlepiej gdzie byłam w okolicy bez porównania .Sala Kryształowa przepiękna ,klimat super ,jedzenie pyszne naprawdę i bardzo dużo wbrew niektórym opiniom .Akurat moja kuzynka miała to wesele i jeszcze Ją muszę pochwalić za wybranie super orkiestry Polecam ten Hotel gorąco !!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 czerwca 2014r. o 20:30
~Ewa napisał(a): W Gardenie jest zdecydowanie najlepiej gdzie byłam w okolicy bez porównania .Sala Kryształowa przepiękna ,klimat super ,jedzenie pyszne naprawdę i bardzo dużo wbrew niektórym opiniom .Akurat moja kuzynka miała to wesele i jeszcze Ją muszę pochwalić za wybranie super orkiestry Polecam ten Hotel gorąco !!!





Tere,fere,kuku :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2014r. o 9:49
Czy ktoś robił ostatnio wesele w Dabrowce w Dabrowie Boleslawieckiej?Proszę podzielić się wrażeniami.Do mnie docierały niezbyt pochlebne opinie,czy to prawda?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2014r. o 9:53
http://www.romanticabielanka.pl/?sala-na-wesele-lwowek-slaski-galeria-zdjec,3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 lipca 2014r. o 9:53
http://www.romanticabielanka.pl/?sala-na-wesele-lwowek-slaski-galeria-zdjec,3
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza