Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Lokal (sala) na wesele czy przyjęcie.

~~ niezalogowany
23 stycznia 2017r. o 10:53
Ja szukam na 240- 260. Coś ktoś wie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;-; niezalogowany
13 marca 2017r. o 19:31
Od tego roku sala do 350 osób, 28km od Bolesławca

https://pl-pl.facebook.com/RomanticaSalaBankietowawBielance/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
13 marca 2017r. o 20:00
W Żeliszowie jest na 780 osób + przystawki.
Zapomniałem, że w Trzebieniu Małym jest podobna, na 775 osób.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
15649
#marija99 nieaktywny
1 września 2017r. o 6:06
To już spore wesele:) Bądź co bądź chciałabym Was podpytać, na jakie dodatkowe atrakcje postawiliście na swoich weselach? Sama bowiem zastanawiałam się nad pokazem barmańskim. Jeżeli w jego trakcie goście mogliby napić się jakichś dobrych drinków np. na bazie ginu z http://www.lubuskibrand.pl/przepisy-na-drinki/gin typu czereśniowy zawrót głowy, na pewno byłoby to spore urozmaicenie wesela.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~AWP niezalogowany
1 września 2017r. o 8:02
Najgorsze jedzenie , nie tylko w smaku, ale także jakościowo (np. zapiaszczona sałata), moim zdaniem jest na Kliczkowie. Co z tego, że zamek, co z tego, że prestiż jak większość gości wychodzi z imprezy głodna. Mam nadzieję, że byłam tam na weselu pierwszy i ostatni raz.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
17050
#domka711 nieaktywny
20 września 2017r. o 18:06
Świetnym miejscem na wesele jest Hotel Lamberton ( http://www.hotellamberton.pl/wesele/ ) znajdujący się pod Warszawą. Sala bankietowa przestronna i elegancka, a jedzenie, które podają - bardzo dobre. Plusem też jest dobrze dobrana obsługa, widać, że mają doświadczenie w organizowaniu wesel
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
21 września 2017r. o 12:49
madison square garden
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ja9 niezalogowany
10 listopada 2017r. o 8:57
Witam,
Dobre miejsce na komunie ? Co polecacie ? Dla około 25 gości.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza