Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

elektromechanik

~BAZYL niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 18:16
Tego Zawady nie polecam,podmienił mi częsci i jeszcze bezczelnie się wypierał. Odradzam !!!


~` napisał(a): zawada gromadka nr 600693755
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2346
#gustaw nieaktywny
6 kwietnia 2015r. o 19:29
600897378 a ten elektrom to na jakiej ulicy ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
6 kwietnia 2015r. o 22:22
Nie wiadomo już do kogo się udać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2015r. o 0:19
~BAZYL napisał(a): Tego Zawady nie polecam,podmienił mi częsci i jeszcze bezczelnie się wypierał. Odradzam !!!


~` napisał(a): zawada gromadka nr 600693755



A mózgu ci nie podmienił?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
287
#Anonim287 nieaktywny
7 kwietnia 2015r. o 10:22
Oj tam narzekacie wszyscy. Nawet najlepszy elektromechanik nie jest w stanie "ogarnąć" wszystkich aut, jakie istnieją. Jeden bedzie rewelacyjny w VW, inny w Peugeotach, itd. Moje doświadczenia z elektromechanikami?

- Seat Cordoba, parę usterek robiłem u muchy, ale ten chłopak juz tam nie pracuje, a szkoda, bo zawzięty był.

- Hyundai Lantra - jak mi czujnik położenia wału korbowego zdechł, to w Bertmanie zdążyli mi wyciąć immobiliser, bo to może to, zanim sam sobie na forum znalazłem co jest do wymiany. Immobiliser do dzisiaj nie działa, bo poucinali mądrale kable. Jakiś czas później miałem zwarcie na przekaźniku pompy paliwowej (który się roztrzaskał o karoserię). U Muchy stałem miesiąc, w Polmozbycie zapłaciłem za diagnostykę, wszystko niby ok, dopiero u Jakubiszyna udało się to naprawić - a już myślałem że będę złomował... W ogóle najzabawniejsze było to, że "na komputerze" niemal wszędzie było OK - ciekawe, bo w moim aucie jest OBD, ale bez komputera i błędy się błyska żaróweczką :-)

Obecnie zmieniłem na stałe opiekę warsztatową - nie powiem gdzie bo zadowolony jestem i kolejki będą :-)

Nie ma dobrego i taniego elektromechanika. Polecam markowy serwis, ale tanio nie będzie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
7 kwietnia 2015r. o 10:54
Ale mnie np. konkretnie chodzi o elektroniczną pompę wspomagania w VW...od półtora roku z tym się borykam i nikt nie jest w stanie nic zrobić ! Być może to przewody jakieś nie kumają, może coś trzeba zaizolować...najlepiej to powiedzieć - trzeba wymienić...niby polecani fachowcy z Kruszyna nie zajmują się elektronicznymi więc nie tacy fachowcy chyba...potrzebuję trafnej diagnozy, będzie trzeba wymienić to wymienię ale nie tak od razu...ostatnio jeden mądry powiedział mi, że takich pomp się nie regeneruje to przestałem z nim gadać...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Szukający niezalogowany
11 czerwca 2015r. o 20:34
Szukam elektromechanika, który od podstaw podłączy mi elektrykę pod szyby przednie do Audi A4 B5. Kogo polecacie??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~M niezalogowany
12 czerwca 2015r. o 8:00
Ja zdecydowanie polecam tego Pana: Adam Chochel z Zebrzydowej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.