Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Sprzedam lub oddam/przyjmę za piwko lub inne płyny czy słodkości :)

~~Vin. niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 12:32
IMAG0723.jpg

Klocki plastikowe, około 160 sztuk. Oddam za 15 zł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Vin. niezalogowany
23 sierpnia 2017r. o 12:33
https://zapodaj.net/ecb22a7c2b1d4.jpg.html

Zdjęcie klocków
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 13:41
Osoba, która podpisuje się " madka", musi mieć dużo problemów, że jeszcze jej się nie znudziło pisanie na każdy temat takich ....
Ani to mądre, ani śmieszne.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~;) niezalogowany
24 sierpnia 2017r. o 21:47
Może ma ktoś puszki po mleku modyfikowanym, duże po nanie lub bebilonie. Potrzebuje pare sztuk. 882799953
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
25 sierpnia 2017r. o 7:55
~~madka napisał(a): A morze mi pani wyjac to mieszkanie za darmo? Na dwa albo tszy miesionce. Bo mam horom curke i nie mam gdzie mieszkac. A mi sie nalezy. Poten ja panu zpowrotem wyjme to miezzkanie taniej


Że taki bezmózgowiec nie ma się czym zająć, tylko pisze głupoty...to rozumiem ! Bo kto by chciał uczyć w szkole takiego matoła, lub przyjąć do pracy ??!!!!!! Idź kopać rowy, to ci chyba najlepiej wyjdzie!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2820
#k1p nieaktywny
25 sierpnia 2017r. o 20:06
Stolik szklany 100x60 cm. Możliwość rozkręcenia do transportu. Stan bardzo dobry. Górny blat przezroczyste szklo, dolny mleczne. Nogi: stal malowana proszkowo na kolor srebrny.
120 zł. [img=1503684244_mmoae2d.png]

Zdjęcie przedstawia sprzedawany stolik.
793775245.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~madka niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 7:16
~~ napisał(a):
~~madka napisał(a): A morze mi pani wyjac to mieszkanie za darmo? Na dwa albo tszy miesionce. Bo mam horom curke i nie mam gdzie mieszkac. A mi sie nalezy. Poten ja panu zpowrotem wyjme to miezzkanie taniej


Że taki bezmózgowiec nie ma się czym zająć, tylko pisze głupoty...to rozumiem ! Bo kto by chciał uczyć w szkole takiego matoła, lub przyjąć do pracy ??!!!!!! Idź kopać rowy, to ci chyba najlepiej wyjdzie!

Ja mam kopać rowy? jestem kobietom i mam curke chorom. musze się nia zajmować. sama idz ty tloku bez szkoly kopac rowy. ty kurtyzano jedna
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 sierpnia 2017r. o 10:28
Oddam w dobre ręce dwa chomiki.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.