Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Villaro zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

maxnet jakie opinie

~klient niezalogowany
7 września 2011r. o 9:47
~Paweł napisał(a): Ja miałem od nich internet ponad 3 lata i jeżeli masz możliwość to szukaj innego dostawcy. Łącze wieczorami jest tak obciążone, że korzystanie z internetu było niemożliwe. Częste awarie a ceny z kosmosu. Po 3 latach użytkowania przy przedłużeniu umowy zaproponowali mi cenę 40 zł za 256 kbit/s.
Nie chcę, żeby to zabrzmiało jak reklama ale sprawdź ofertę firmy Dersen. Ja obecnie mam od nich internet - umowa na 1 rok (co też jest plusem), prędkość 2 mbit/s a cena - 60 zł oraz sieć wifi. Internet 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę chodzi z bardzo dobrą prędkością.
Oczywiście opisałem tylko moje oraz moich znajomych doświadczenia.
Pozdrawiam

Ja mam w Maxnet 2 Mb za 55 zł również z WiFi.... chyba trochę się sfrajerowałeś.... a poza tym czego oczekiwałeś przy prędkości 256 kbps? że będzie ci to chodzić jak 10 Mb? trzeba było wziąć szybsze łącze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
7 września 2011r. o 9:52
no i wziełam maxnet , narazie jest ok , mam 1mb za 45 zł i co wazne zapłaciłam 1zł za instalację

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4122
#karmelka29 nieaktywny
7 września 2011r. o 9:56
:) ..maxnet ..daje rady..korzystam z ich usług ..dobre 3lata..pozdrawiam.. ;)

Trzeba tak żyć, żeby można było mieć szacunek dla samego siebie.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5333
#lukaszz nieaktywny
15 listopada 2011r. o 10:54
Zablokowali w sieci ruch p2p i udostępniają dane użytkowników prokuratorowi, nie polecam... ;/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MB niezalogowany
15 listopada 2011r. o 12:30
ja mam ten internet i nie narzekam za 1MB 40zł :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3468
#motomaniak nieaktywny
15 listopada 2011r. o 13:42
są chyba jedyna siecią, która blokuje ściąganie plików torrentowych. Paranoja.
Zastanawiam się czy to nie powód by móc bez zobowiązań zerwać z nimi umowę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wtf niezalogowany
15 listopada 2011r. o 14:07
A ja się zastanawiałam dlaczego torrenty przestały mi działać...

Chętnie zerwałabym z nimi umowę, nie dość, że łącze dobre tylko w godzinach porannych to teraz jeszcze dorzucili blokadę na P2P.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5333
#lukaszz nieaktywny
15 listopada 2011r. o 14:56
~wtf napisał(a): A ja się zastanawiałam dlaczego torrenty przestały mi działać...

Chętnie zerwałabym z nimi umowę, nie dość, że łącze dobre tylko w godzinach porannych to teraz jeszcze dorzucili blokadę na P2P.


Radzę się przygotować na wezwanie do zapłaty za nielegalne udostępnianie niektórych plików... Cóż, trzeba było wybrać jakiegoś normalnego operatora albo nic nie udostępniać... ;/ ew. peerguardian...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza