Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Wyrobienie paszportu

~ niezalogowany
17 lipca 2011r. o 22:57
:| ..ja pierdykam..żadna nowość.. :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
29 maja 2012r. o 19:11
Przypominam temat, ze względu na zainteresowanie tą sprawą.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;;; niezalogowany
29 maja 2012r. o 19:50
ja wyrabiałam w legnicy ale tam trzeba latac z biura do banku ,zapłacic i przy okazji odstac w tym banku swoje bo kolejka.lepiej jelenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7748
#Cathleen.bc nieaktywny
29 maja 2012r. o 19:56
Jaki jest koszt wyrobienia paszportu ? Chodzi o pierwszy paszport :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zybstar niezalogowany
29 maja 2012r. o 21:03
Cathleen.bc napisał(a): Jaki jest koszt wyrobienia paszportu ? Chodzi o pierwszy paszport :)




http://www.duw.pl/Paszporty,293.html


fakt, w Legnicy nie mają kasy, ale można też samemu sobie przelać z własnego konta bankowego
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
30 maja 2012r. o 0:14
Ja pojechałam już z przelewem i wypełnionym wnioskiem ( można pobrać UM z wieżowca albo ze stronki www), byłam tam koło 10-11, nie było kolejki ani przy składaniu wniosku ani odbiorze ;) poszło szybko i sprawnie, dostajesz stronkę, gdzie mozesz sprawdzić czy już jest paszport gotowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7133
#MeSa nieaktywny
30 maja 2012r. o 12:44
~ja napisał(a): Ja pojechałam już z przelewem i wypełnionym wnioskiem ( można pobrać UM z wieżowca albo ze stronki www), byłam tam koło 10-11, nie było kolejki ani przy składaniu wniosku ani odbiorze ;) poszło szybko i sprawnie, dostajesz stronkę, gdzie mozesz sprawdzić czy już jest paszport gotowy


Ja zrobiłam dokładnie tak samo! Wyrabiałam w Legnicy, bez żadnych problemów, bez długich kolejek - szybko i sprawnie :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
5042
#DZL nieaktywny
30 maja 2012r. o 14:49
Dziś wyrabiałem paszport w Jel.Górze,koszt to :140zł +opłata 3.5zł w kasie,zdjecia 15zł.Wszystko na miejscu bez biegania.Czas oczekiwania na paszport do 4 tygodni,ale babka powiedziała,że mozna się dowiadywać szybciej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.