Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Fryzjer dla psa w Bolesławcu.

~Pusia niezalogowany
28 maja 2013r. o 22:47
Mi się podoba w salonie łapa pani pozwala być przy piesku, cennik wisi przez tel też się wszystkiego dowiesz,a na górników pani powiedziała że telefonicznie nie powie ceny. Ale każdy ma swojego fryzjera, krawca, lekarza))))
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 maja 2013r. o 5:42
Dalem raz psa do Pani na staszica u weterynarza. I to byl ostatni raz. Piesek został ogolony razem ze wszystkimi wąsikami ;( Kupilismy maszynke za 150zl i od 3 lat sami strzyzemy i to bez żadnych ogłupiających kropelek!!!!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
23 sierpnia 2013r. o 13:15
patito napisał(a): Polecam panią, która ścina na Staszica, tam gdzie swój gabinet weterynaryjny mają państwo Surdykowie. To młoda kobieta, która ma wspaniałe podejście do zwierząt - wszystkie jej słuchają bez żadnych środków odurzających. Poza tym ładnie ścina i niewiele bierze. Ja płaciłam 40 zł za pieska, a u fryzjerki na osiedlu Piastów za takie samo ścięcie płaciłam 100 zł, więc chyba się opłaca. W razie czego mogę podać numer.
jakiś kontakt?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~A. G niezalogowany
28 marca 2014r. o 14:52
Od października 2013r. w Przychodni Weterynaryjnej MARVET na Staszica znajduje się nowy salon GUSTO PSI STYLISTA. To nowa firma i nie ma nic wspólnego z poprzednimi. Zachęcam do skorzystania. Tu liczy się pies i jego właściciel nie czas i ilość przerobowa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~maja niezalogowany
28 marca 2014r. o 20:26
Witam
ja ze swoim pupilkiem chodziłam na górników, ale niestety Pani była mocno niezadowolona jak chciałam zostać z pieskiem od 2 lat przeniosłam się na 100 -lecia i jestem w 100 % zadowolona.Pani jest uśmiechnięta, przyjazna i piesek po wizycie nie jest wystraszony, ceny normalne jak wszędzie. :) :) :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 14:08
A mozna prosic numer?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mati niezalogowany
12 czerwca 2014r. o 20:07
500219480 mój piesek jest klientem salonu łapa od 2 lat i jestem bardzo zadowolona Pani ma mega podejście piesek nigdy się nie boi tam chodzić od razu byłoby po nim widać polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~opiekun niezalogowany
19 czerwca 2014r. o 18:48
nie pisz głupot człowieku.Nie polecam
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.