Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zumba -Fitnes

2860
#iwoneczka322 nieaktywny
7 września 2011r. o 22:46
znajoma z Niemiec poleciła mi Zumbe Fitness jako sposób na zrzucenie nadwagi...jak myslicie potrzebne by byly takie zajecia w Bolesławcu?
&feature=fvst ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7086
#pauline nieaktywny
8 września 2011r. o 13:40
zumba jest świetna :-) chodziłam jakiś czas we Wrocławiu :-) ale później przyszło lato , a w Bc nic takiego nie ma :/


Dopisane 08.09.2011r. o godz. 13:28:

&feature=related
znacznie lepiej pokazuje na czym polega zumba :-)


Dopisane 08.09.2011r. o godz. 13:40:

&feature=related

może znajdziemy siebie znów....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2860
#iwoneczka322 nieaktywny
8 września 2011r. o 21:59
:)


Dopisane 08.09.2011r. o godz. 21:59:

:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~polo niezalogowany
30 października 2011r. o 20:22
Czy ktoś się orientuje czy zajęcia Zumby będą zoorganizowane w Bolesławcu ??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3841
#mika6412 nieaktywny
30 października 2011r. o 22:21
&feature=related

podstawowe kroki :-)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~AveJa niezalogowany
30 października 2011r. o 23:40
ja to poproszę! dajcie znać jak będą takie zajęcia!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
4638
#nova nieaktywny
31 października 2011r. o 21:29
byłam na takich zajęciach w piątek, w dużo mniejszej miejscowości niż Bolesławiec. Chętnych bardzo dużo. Instruktor (mężczyzna) świetnie prowadzi zajęcia. Także szkoda, że w Bolesławcu tego jeszcze nie ma. Myślę, że sprawdziłoby się to tutaj. A więc czekamy z niecierpliwością, aż ktoś poprowadzi tak wspaniałe ćwiczenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
31 października 2011r. o 22:49
Takze bylabym chetna na taki rodzaj fitnessu :), mysle, ze byloby duze zainteresowanie wsrod pan :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza