Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zumba -Fitnes

2407
#Cecil nieaktywny
20 września 2012r. o 11:15
~ napisał(a): Może jakieś podsumowanie, bo się pogubiłam.
Gdzie i kiedy,
za ile,
nr tel.

czy grupy są liczne? Czy jak dołączę w jakimś miesiącu to dam radę ,,nadrobić"? Nie chciałabym wyglądać jak jakiś nieudacznik, który ma nieskoordynowane ruchy :)



zajęcia sa we wtorki o 19:15 i srody 20:10
karnety na miesiąc na jeden dzień w tygodniu 60 zł.
jednorazowe wejście 20 zł.
ile kosztuje karnet na dwa wejscia w tygodniu nie wiem, ale na pewno mniej niż 120.
Nie bójcie się, ze nie nadrobicie, jest syper ekstra, atmosfera mega na luzie i jest duuuużo śmiechu, wiec nie ma napięć, że ktoś sie pomylił. Też się tego bałam a po 3 zajęciach jest ok.
Szkoła tańca Skowrońskich, to jest za dużym Krzyżem, wjazd w ulice Witosa, dawny sklep PSS Społem
dziewczyn jest dość dużo, zobaczymy ile będzie na stałe
POLECAM :)

Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne tam gdzie chcą!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasperka16 niezalogowany
28 września 2012r. o 9:49
A kto Zumbe prowadzi teraz w Bolesławcu zamiast Uli??
Jak sie Nazywa? Fajna jakas? czy nie umywa sie do naszej Uli?:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ula niezalogowany
28 września 2012r. o 12:53
Najlepiej przyjść i zobaczyć. W mojej ocenie jest rewelacyjna. Szybka, taneczna, otwarta i ma super kontakt z zumbowiczkami.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Kasperka16 niezalogowany
28 września 2012r. o 22:40
super na pewno będę jak sama Ula chwali.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Magdalena niezalogowany
2 lutego 2013r. o 13:47
Witam serdecznie i zapraszam na zajęcia zumby w każdy piątek o godz. 18 stej w fitness clubie CEZAR ul. Dolne Młyny. Cena za zajęcia 10 zł. DO zobaczenie na zumbie!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ola niezalogowany
2 lutego 2013r. o 23:12
zapraszam na spotkania z zumbą we wtorki o 19:00, w środy o 20:10 i w piątki o 19:00 do Szkoły Tańca SKOWROŃSCY - sala widowiskowa Szkoły Podst. nr 4 ul. Mikołaja Brody 10 (w czasie ferii w budynku SP4), a 23. lutego br. zapraszam na ZUMBA Party prowadzone przez 4 instruktorów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
12 maja 2013r. o 17:31
ile kosztują teraz zajęcia zumby??
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~misha niezalogowany
13 lipca 2013r. o 23:20
Poszukuję 9 chętnych osób na zajęcia z zumby w czasie wakacji. Uczestniczyłam w zajęciach zumby u Pani Magdy w siłowni Cezar niestety było zbyt mało chętnych i zajęcia przerwano;/ może jeżeli uda się zebrać grupę co najmniej 10 osób zajęcia znowu się odbędą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.