Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie w bolesławcu znajdę praktykę jako mechanik

~uczeń niezalogowany
14 września 2011r. o 11:35
Ktoś mi może polecić jakiś dobry warsztat w którym bezstresowo będę mógł odbywać praktyki?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~były uczeń niezalogowany
14 września 2011r. o 13:43
U Pana Igrasa na ul.Kubika 17 :D Ja tam odbywałem praktykę i nie narzekałem.Premie,dobre relacje z szefem ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
14 września 2011r. o 15:11
Jako mechanik to nie ma takiej pracy i nie myl pojencia bo mechanik taki jak ja emeryt przepracowałem ponad 40 sci loat zajmowałem się głównie samymi silnikami i skrzyniami biegów adzisiaj mechanik to ten co siedzi w dziupli irozbiera silniki iskrzynie biegów i do ŻYDA Nadzień dziszejszy to nie zawud mechanik a krętacz bo tylko wymiana opon i8 blachy jak się uda .moja święta rada weż ty sprawy w swoje ręce i sam się naucz tego pięknego fachu aze starej stodoły przerobisz na wspaniały warsztat ilakiernię ŻYCZĘ ci przyszły mechaniku a nie ślusarzu jak najlepszych pomysłów bo takie masz plany EMERYTOWANY MECHANIK
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~uczeń niezalogowany
14 września 2011r. o 15:12
A koło czego to jest? To tam niedaleko Domu Dziecka?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 września 2011r. o 15:56
~ napisał(a): Jako mechanik to nie ma takiej pracy i nie myl pojencia bo mechanik taki jak ja emeryt przepracowałem ponad 40 sci loat zajmowałem się głównie samymi silnikami i skrzyniami biegów adzisiaj mechanik to ten co siedzi w dziupli irozbiera silniki iskrzynie biegów i do ŻYDA Nadzień dziszejszy to nie zawud mechanik a krętacz bo tylko wymiana opon i8 blachy jak się uda .moja święta rada weż ty sprawy w swoje ręce i sam się naucz tego pięknego fachu aze starej stodoły przerobisz na wspaniały warsztat ilakiernię ŻYCZĘ ci przyszły mechaniku a nie ślusarzu jak najlepszych pomysłów bo takie masz plany EMERYTOWANY MECHANIK


człowieku,o czym ty w ogole piszesz?? takiego steku bzdur wieki nie czytałem!!

Do głowy przychodza mi trzy warsztaty:
* wspomniany warsztat p.Igrasa na ul.Kubika (naprzeciw dawnego polmozbytu,google maps ci wskaże drogę)
* mechanika pojazdowa Stawiany Jan,ul.Gałczyńskiego (łuk drogi ok.200m od tesco w kier Italian pizza,na tym łuku masz myjnie i warsztat pana Janka)

* serwis Renault (ul.boh.Getta tuż przy wiadukcie kolejowym),wiem,że byli tam praktykanci przyjmowani.

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2924
#Anonim2924 nieaktywny
14 września 2011r. o 15:57
No przyznam Hemi ze ta wypowiedz też mnie nieco zdziwiła a nieco bardziej zażenowała...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3145
#hemi nieaktywny
14 września 2011r. o 16:31
"Nadzień dziszejszy to nie zawud mechanik a krętacz.(...)podpis:EMERYTOWANY MECHANIK"
Wypowiedź krętacza ,który mówi ,że ma "zawud" mechanik:D

Inna kwestia to fakt,że mechanik teraz to nie ten sam co 15 lat temu,gdzie dwie poduchy i abs były jedynymi nowinkami technicznymi i jak cos nie chciało zejśc/wskoczyć to bez wiekszej krzywdy dla auta uzywało się młotka/śrubokręta/montówki:D

Słyszałem ostatnio o takim anatorze mechaniku,co to kilkuletnie auto rozbierał na siłę i,zignorował jakieś dziwne kropki na zderzaku i...kilka uchwytów od zderzaka poszło,że nie wspomne o czujnikach parkowania (dziwne zignorowane kropki)

Szkoda naszej Europy-była taka piekna,teraz czeka nas MuslimEuropa :(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
217
#Anonim217 nieaktywny
14 września 2011r. o 16:56
nie dyskutuj z emerytowanym mechanikiem. On potrafi naprawi nawet Poloneza z LPG :>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.