Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo
BolecFORUM Nowy temat

Praca (związki) w BDN Wykroty

~klucznick niezalogowany
25 grudnia 2016r. o 15:54
~lukas napisał(a): W sylwestra i Nowy Rok podobno będą wszystkie zmiany.
za grosze dajecie się wykorzystywać,i tylko tak dalej,śmiechu warte,jacy ludzie są naiwni,ale bader też podobno pracuje dziś,miłych świąt kapitalistycznych.ja idę na janka wędrowniczka.a wy do roboty,setki płaca ;( chyba płaczą?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~na swoim niezalogowany
26 grudnia 2016r. o 10:53
w święta nawet polski piekarz nie piecze chleba Polakom
ale polski robotnik musi Niemcom katalogi robić
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SRU niezalogowany
26 grudnia 2016r. o 15:19
~~na swoim napisał(a): w święta nawet polski piekarz nie piecze chleba Polakom
ale polski robotnik musi Niemcom katalogi robić

JESTEŚ W BŁĘDZIE
TAK CZYTAM TE WYPOCINY WASZE I NIE WIEM CZY WAM CHCE SIĘ PRACOWAĆ
JAK NIE PASUJE WAM PRACA TO PO CO TAM PRACUJECIE
NIE ROZUMIEM PROBLEMU
WIDOCZNIE NIE MACIE JAJ WSZYSCY TYLKO PISAĆ POTRAFICIE
JEŻELI BY KTOŚ ZAPROPONOWAŁ STRAJK I WSZYSCY BY SIĘ WYPIELI TO CO
FABRYKA STOI I MA KOSZTY CZYLI KTOŚ ZA TO ODPOWIE
NA PEWNO NIE WY
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
26 grudnia 2016r. o 20:30
A my czytamy te twoje wypociny i jest nam zwyczajnie ciebie żal
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~SRU niezalogowany
26 grudnia 2016r. o 20:32
Widocznie jesteście słabi i tyle,nie mój problem tylko wasz,jak dajecie się dymaćto niech was dymają dalej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
27 grudnia 2016r. o 7:17
Dobrze że chociaż ty jesteś zadowolony hihi
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
27 grudnia 2016r. o 8:56
Zawsze mnie ciekawiło na jakiej podstawie zakłady takie jak drukarnia pracują w dni ustawowo wolne? Przecież nie są to zakłady użyteczności publicznej, maszyny też nie wymagają aż tak długiego rozruchu...że system pracy ciągłej zmianowej?(ale czy to nie obejmuje tylko zakładów gdzie właśnie długość i koszt rozruchu maszyn jest nieopłacalna) - w BDN non stop są przestoje maszyn więc pod to na pewno nie podlegają...
Też mnie zastanawia po jakiego Trzech Króli jest teraz świętem wolnym a w Wigilię ludzie do pracy muszą zasuwać? I nie mówię tu tylko o dyskontach handlowych, bo pracując jakiś czas w budżetówce czy zwykłym zakładzie produkcyjnym również w Wigilię musiałam stawić się na swoim stanowisku pracy. Co prawda w pierwszym przypadku tylko do 13-tej a w drugim tylko na pierwszą zmianę - ale jednak....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Ula niezalogowany
27 grudnia 2016r. o 9:08
Kiepskie planowanie po prostu
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.