Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Szukam koleżanki

~OLA FASOLA niezalogowany
28 maja 2012r. o 12:19
AS TY NIE KOBIETKA TYLKO FACET :P A TO JEST TYLKO SPOTKANIE DLA DZIEWCZYN NA PIWKO :D A TAK WOGOLE NIKOLA MOŻE SIE SPOTKAMY KOŁO PKP CO TY NATO ;) BO RACZEJ HĘTNYCH NA PIWKO DZIŚ NIEMA TO CHYBA TYLKO WEDWIE BEDZIEMY :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MALWINKA niezalogowany
28 maja 2012r. o 14:06
HEJ CHĘTNIE DZIEWCZYNY SIĘ DOWAS DOŁOCZE NA PIWKO DZIŚ ;)MAM 25 LAT I MIESZKAM W BOLESŁAWCU 2 LATA :) GODZINA 20 PASUJE MI TYLKO NAPIŚCIE POTEM GDZIE DOKŁADNIE YŚMY SIE SPOTKALI NA BROWARKA :P OSTATNI RAZ PIŁAM PIWKO Z 5 MIEŚIECY TEMU O NIE YŁO ZBYTNIO CZASU. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MALWINKA PIWKO niezalogowany
28 maja 2012r. o 14:07
HEJ CHĘTNIE DZIEWCZYNY SIĘ DOWAS DOŁOCZE NA PIWKO DZIŚ ;)MAM 25 LAT I MIESZKAM W BOLESŁAWCU 2 LATA :) GODZINA 20 PASUJE MI TYLKO NAPIŚCIE POTEM GDZIE DOKŁADNIE YŚMY SIE SPOTKALI NA BROWARKA :P OSTATNI RAZ PIŁAM PIWKO Z 5 MIEŚIECY TEMU O NIE YŁO ZBYTNIO CZASU. :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
28 maja 2012r. o 14:37
Ania81 napisał(a):
kasia22 napisał(a): A skad sie Sylwka przeprowadzilas sama z chlopakiem? Ja jestem z okolic lubania gryfowa



to bardziej z Lubania czy Gryfowa???
Ja pochodzę z Lubania:)

heh chodzilo mi o okolice Jestem konkretnie z Olszyny mieszkalam troche w gryfowie 3latka i znam tam duzo znajomych w lubaniu tez troszke ale moja rodzinka z Olszyny jest
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7733
#kasia22 nieaktywny
28 maja 2012r. o 14:48
~ napisał(a):
Ania81 napisał(a):
kasia22 napisał(a): A skad sie Sylwka przeprowadzilas sama z chlopakiem? Ja jestem z okolic lubania gryfowa



to bardziej z Lubania czy Gryfowa???
Ja pochodzę z Lubania:)

heh chodzilo mi o okolice Jestem konkretnie z Olszyny mieszkalam troche w gryfowie 3latka i znam tam duzo znajomych w lubaniu tez troszke ale moja rodzinka z Olszyny jest
cos mnie nie zalogowalo juz jestem a ty ania w bcu dlugo juz mieszkasz


Dopisane 28.05.2012r. o godz. 14:48:

~malva napisał(a): hej a czy przyjmiecie dziewczyne z okolic chojnowa?
no oczywiscie zapraszamy moze sie przedstawisz napiszesz cos o sobie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~0la fasola niezalogowany
28 maja 2012r. o 18:52
Nikola to może siś spotkamy o 21 godz.KOŁO PKP Z PRZODU.A POTEM POMYŚLIMY GDZIE NA PIWKO ;) OK.BO RACZEJ NIE MA WIĘCEJ CHETNYCH :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
7239
#sasha13 nieaktywny
28 maja 2012r. o 19:00
coś mi się wydaje że prowadzisz konwersację sama/sam ze sobą :| udanego wypadu na piwko życzę :D

"Bo dzisiaj panny na mundur lecą po to by służył ich własnym plecom"
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~LUBIE PIWKOOOOO niezalogowany
28 maja 2012r. o 19:02
hej wszystkim fajne forum ale zbytnio tu porozmawiać nie można chyba :> tylko gg podane albo nic.nie lepiej podawać numer tel ;) i pare słów osobie.nie wiem jak inni ale ja prawie w cale nie korzystam z gg.a tel. każdy ma przy sobie :P a tak na forum sie umawiać to nie zabardzo.ale to tylko moje skromne zdanie.ja mam 28 lat,mam córeczke 5 letniom a w bolesławcu mieszkam około 10 lat.lubie poznawać nowych ludzi i lubie sport typu rower,bieg,fajny film,dobra kawka i od czasu do czasu wypad na piwko :P :D :P :D :P :D :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza