Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Polfie

~ niezalogowany
9 maja 2015r. o 8:17
~edek napisał(a): to macie fajne babeczki na polfie czy nie ??


punkt widzenia i ocena zależy od promili w żyle :D :D :D :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
9 maja 2015r. o 10:07
ja jak sie napije to wszystkie mi sie podobaja :] a najbardziej chetne sa mlode mezatki !! chyba mezusiowie sie nie sprawdzaja,tylko czekaja na okazje !! .niektore wola starszych panow.,hehe
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~mariolka niezalogowany
9 maja 2015r. o 13:04
Zgadza sie tylko nie na każdego buraka sie leci ........ha ha ha ...............trzeba trochę wypić inaczej sie nie da .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~lolo niezalogowany
9 maja 2015r. o 16:22
mezusiowie pilnujcie swoich zonek,bo babe trzeba trzymac krotko :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~edek niezalogowany
9 maja 2015r. o 16:40
taką przed trzydziestką bym przygarnął :]
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
9 maja 2015r. o 18:38
~Zainteresowany. napisał(a): Witam. Czy ktoś z pracowników wypowie się jak wygląda tam praca? Jakie zarobki? Jak wygląda to godzinowo? Jakie zmiany itp ?

Z góry bardzo dziękuję:)

witam! Pracuje w Gerreshajmerze ponad 3 lata na tworzywach. PO roku umowa na stałe praca od pon do pt na 3 zmiany wypłata od 1800 teraz 2100. Wypłata raczej nie adekwatna do nadmiaru obowiązków, praca raczej ok pracuję na hali nr 3 hala nr 2 to obóz pracy, dosłownie. Ludzie ok poza mistrzem i kierownikiem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~HGF niezalogowany
9 maja 2015r. o 21:19
~Ja napisał(a):
~Zainteresowany. napisał(a): Witam. Czy ktoś z pracowników wypowie się jak wygląda tam praca? Jakie zarobki? Jak wygląda to godzinowo? Jakie zmiany itp ?

Z góry bardzo dziękuję:)

witam! Pracuje w Gerreshajmerze ponad 3 lata na tworzywach. PO roku umowa na stałe praca od pon do pt na 3 zmiany wypłata od 1800 teraz 2100. Wypłata raczej nie adekwatna do nadmiaru obowiązków, praca raczej ok pracuję na hali nr 3 hala nr 2 to obóz pracy, dosłownie. Ludzie ok poza mistrzem i kierownikiem.

Przypuszczam ,że nie pracujesz nawet na tworzywach i siejesz ferment . Ehh ludzie to się nudzą .
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Ja niezalogowany
11 maja 2015r. o 7:54
~HGF napisał(a):
~Ja napisał(a):
~Zainteresowany. napisał(a): Witam. Czy ktoś z pracowników wypowie się jak wygląda tam praca? Jakie zarobki? Jak wygląda to godzinowo? Jakie zmiany itp ?

Z góry bardzo dziękuję:)

witam! Pracuje w Gerreshajmerze ponad 3 lata na tworzywach. PO roku umowa na stałe praca od pon do pt na 3 zmiany wypłata od 1800 teraz 2100. Wypłata raczej nie adekwatna do nadmiaru obowiązków, praca raczej ok pracuję na hali nr 3 hala nr 2 to obóz pracy, dosłownie. Ludzie ok poza mistrzem i kierownikiem.

Przypuszczam ,że nie pracujesz nawet na tworzywach i siejesz
ferment . Ehh ludzie to się nudzą .

Skąd ten wniosek? Jeśli nie wierzysz a sam pracujesz na tworzywach hala nr 3 zadaj jakieś pytanie które w Twojej opinii potwierdzi to, że tam pracuje.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA 1,5% podatku dla Klekusiowo