Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca w Polfie

~Tytus niezalogowany
3 listopada 2016r. o 21:52
Hej a co z tymi różnicami między nowymi po trzech miesiącach a tymi z kilkuletnim stażem. Może tak zajmiecie się docenianie naprawdę na których barkach jest cała produkcja.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-k niezalogowany
3 listopada 2016r. o 21:55
Olali różnice to niech sami szkola nowych . Niech mistrz ich uczy i te liderki co myślą że kasę dostają za to że przychodzą pogadać i innym obrabiarka d.....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Gyi niezalogowany
3 listopada 2016r. o 22:02
Dajcie spokój tym gadania . Ważne są sprawy ogółu nie jednostek
Może wkoncu zobaczą że zakład jest jednością raz daliśmy pokaż to i drugi raz damy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~-r niezalogowany
3 listopada 2016r. o 22:06
Widziałem baner i widzę że zawsze do Polfy było chętnych a tu zachęcają banerem do pracy. Więcej się mówi o wycieczce dzieci na zakładzie. Coś co do tej pory nie było do pomyślenia.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tytus niezalogowany
3 listopada 2016r. o 22:12
Widziałem i nie bardzo mogłem uwierzyć że coś takiego można było zrobić. Słyszałem o dzieciach biorących udział w konkursie i na koszulkach mieli napis naszej firmie. To jest reklama . Wzmianki między ludźmi na Manhattanienie to reklam lepsza niż baner dzieci to podstawa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~;-) niezalogowany
4 listopada 2016r. o 7:27
Z tym,że wycieczka miała na celu zastraszenie dzieci. Ucz się Jasiu, bo pójdziesz do Polfy pracować :-P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~@ niezalogowany
4 listopada 2016r. o 10:12
Banery, wycieczki, koszulki....może i dobrze.
Ja prosty człowiek jestem, ale sobie tak myślę, dobre wynagrodzenie chyba przyciągnie ludzi, a tym co już pracują pozwoli to robić w spokoju i zmotywuje.
Może się mylę, ale ja prosty człowiek jestem.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
14593
#klucznick nieaktywny
4 listopada 2016r. o 10:25
~@ napisał(a): Banery, wycieczki, koszulki....może i dobrze.
Ja prosty człowiek jestem, ale sobie tak myślę, dobre wynagrodzenie chyba przyciągnie ludzi, a tym co już pracują pozwoli to robić w spokoju i zmotywuje.
Może się mylę, ale ja prosty człowiek jestem.
2600 brutto tj dobre wynagrodzenie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza