Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Jan.B Oszust

5134
#TOjsienka nieaktywny
17 stycznia 2012r. o 11:17
motomaniak napisał(a): to hieny żerujące na ludzkiej naiwności. Kretyn myśli, że jak podstępem wyłudzi pieniądze od ludzi, którzy im zaufali to jest wtedy biznesmenem. KUTASEM I zwykłym SZMACIARZEM jest taki oszust. Mam nadzieje, że natnie się na kogoś kto mu wszystkie ząbki powybija...


Taki człowiek co tak robi i tak nie ma honoru tak że na nic wyzywania bo mimo że będziesz pluł mu w ryło to i tak powie ze deszcz pada. :|


Dopisane 17.01.2012r. o godz. 11:17:

~ napisał(a):
~sąsiad napisał(a): oszust z wnuczkiem sprzedali mieszkanie na stażyńskiego i ślad po nich zaginął




ty sasiad zamknij ta swoja morde bo ktos inny ci ja zamknie frajerze i od wnuczka to ty sie odwal i nie wypisuj tu glupot cwaniak jestes w internecie powiedz kim jestes ja cie nie oszukalem wiec zamknij morde


A czy to czasami nie jeden wuj kogo oszukałeś ale oszukałeś i to się liczy tym bardziej że uderz w stół a nożyce sie odezwą więc już na nic wykręty.
Acha i kogo chcesz bić jak nie wiesz kim jest sąsiad?
Też jesteś cwaniakiem z internetu na to wychodzi.

Zastosowana autokorekta


Moja chata skraju-ja nyczoho ne znaju
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też oszukany niezalogowany
28 stycznia 2012r. o 12:09
do cham-twoje wypowiedzi są na poziomie szkoły podstawowej,więc lepiej byłoby abyś się nie wypowiadał w temacie o którym nie masz bladego pojęcia.również zostaliśmy oszukani przez B......go.wcale nie przez naiwniactwo,tylko przez wykonanie usługi na f-rę vat i termin.pytam,gdzie w tym nasza naiwność?tak sie prowadzi interesy,niestety.sprawa sprzed dobrych kilku lat,sprawa w sądzie,postanowienie i nakaz zapłaty.do dziś dnia nie zapłacił nam złotówki.dziwi mnie fakt,że nazwisko tego gościa jest owiane taka tajemnicą i jest moderowane.pytam komu na tym zależy?dlaczego nikt nie próbuje nam pomóc tylko takimi ruchami blokuje nam rozpowszechnianie informacji o człowieku,który naciąga ludzi i nic sobie z tego nie robi.uważam,że powinien ukazać się artykuł,który będzie zaweirał dane tego oszusta i będzie przestrogą dla innych.a wnuczek powinien w ogóle wstydzić się przyznać,że ten człowiek to jego dziade.i nie groź człowieku innym,tylko uważaj bo sam możesz paść ofiarą takiego oszusta.z całego serca ci tego życzę
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
28 stycznia 2012r. o 16:27
~też oszukany napisał(a): dziwi mnie fakt,że nazwisko tego gościa jest owiane taka tajemnicą i jest moderowane......uważam,że powinien ukazać się artykuł,który będzie zaweirał dane tego oszusta i będzie przestrogą dla innych....


Dopuszczalne jest podawanie tylko nazwisk osób publicznych.
Danych osobowych nie można podawać publicznie, bo jest to niezgodne z prawem.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też oszukany niezalogowany
28 stycznia 2012r. o 18:20
...dziwne,że można sypać nazwiskami typu* najgorszy lekarz,najgorszy pracodawca,najgorsza piekarnia....ale oszusta nazwisko niestety musi być chronione.chore nasze prawo.zbieram się do napisania artykułu do redakcji na temat tego typa,bo dla mnie ten człowiek niestety ale tylko na takie miano zasługuje.może wtedy sprawa nabierze rozgłosu i razem zrobimy więcej.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wrr niezalogowany
28 stycznia 2012r. o 23:09
Też się dziwię że ten żałosny starzec tyle przekrętów zrobił a policja nie potrafi sobie z tym chuchrem poradzić,normalnie jak filmowy gangster,nieuchwytny, a z wyglądu takie nic.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ja niezalogowany
29 stycznia 2012r. o 16:34
pan B. się nie boi bo wie kogo robic w h..ja.nie okradł jakiś bandziorów tylko poważnych uczciwych ludzi,którzy mają rodziny i wie ze nikt mu łomotu nie spuści,bo sobie większych problemów narobi.jedyne co te osoby mogą zrobić to złożyć pozew do sądu z powództwa cywilnego,ale z tego co wiem tylko nieliczni mają potwierdzenia oszustwa a większość mu zaufała ,,na gębę,, więc gówno mogą.jakby jednak wszyscy sie zebrali do kupy to sądze że i policję udało by się w to zaangazować i jakby się każdy zrzucił na pozew do sądu to pewnie by coś zdziałali.tylko nie wystarczy pisac i się żalić.weżcie sie do kupy i tego perfidnego oszusta wsadzcie za kraty! a jego wnuczka oskarżcie o to że ukrywa oszusta.bo tak jest.oni obydwoje dobrzy!!!jak widze gębę tego s...one...go dziadka to mnie normalnie krew zalewa.tak się składa że znam dobrze jego przekręty bo znajoma mu kasę pożyczyła.a dziadyga nawet oddac nie myśli!i jeszcze na ulicy się uśmiecha i macha na przywitanie!to czubek jest!!!!!weźcie sie za niego!ta sprawa się do tv nadaje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Zmoderowano 29.01.2012 godz.20:40 - powód: W przypadku osób niepublicznych podaje się tylko pierwszą literę nazwiska. (sentinel)

Zastosowana autokorekta

Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
29 stycznia 2012r. o 19:24
Ten pan nie wypracował 700 zł emerytury za komuny i musi dorabiać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~też oszukany niezalogowany
30 stycznia 2012r. o 10:25
Apeluje do wszystkich ludzi ,których ten oszust okradł z ich ciężko zarobionych pieniędzy.Nie można tu już mówić o zwykłym oszustwie,skoro z premedytacją naciągał ludzi to tak jakby ich okradał.Skoro Policja prosi o pomoc w schwytaniu złodzieja karty kredytowej internautów ,to my zgłośmy ten fakt na policję i również poprośmy o pomoc poprzez artykuł ze zdjęciem tego człowieka.Dość samowoli i chodzenia po ryneczku ,udając schorowanego i nic nie posiadającego człowieka.A wnuczek niech się boi ,bo za ukrywanie miejsa pobytu człowieka z nakazem sądowym zapłaty można niestety ale beknąć.Posiadam prawne dokumenty stwierdzające winę J.B....go jak i sądowy nakaz zapłaty.Skoro ten pan uważa,że o sprawie zapomniałem, to sie grubo myli.Uważam,że ta sprawa zabrnęła dosyć daleko i ktoś taki powinien odpowiadać karnie,a nie spacerować po mieście udająć,że nic nikomu nie jest winien.Może ktoś z redakcji zechciały pomóc nam w tej sprawie?Posiadam wszelkie dokumenty potwierdzające iż ten człowiek od prawie 10 lat nie zapłacił mi za usługę(f-ra vat,nakaz sądowy o zapłatę,blokada w KRD.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.