Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Czy w bolesławcu jest pulmonolog na NFZ?

~Ewa niezalogowany
25 września 2012r. o 11:24
Gdzie jest dobry specjalista pulmonolog w Bolesławcu?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
25 września 2012r. o 11:40
A ja polecam bardzo sympatyczną panią doktor ze szpitala w Legnicy :)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9652
#Szatyanka nieaktywny
25 września 2012r. o 13:08
Podaję numer do NFZ Legnicy, tam otrzymasz wszystkie namiary na pulmonologów tych za free i tych nie za free ;)

76 7973116 lub 76 7973131
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9445
#aniapaula nieaktywny
25 września 2012r. o 13:57
Ja też polecam dr.Matkowską,w Stomadencie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Marek niezalogowany
19 października 2012r. o 9:35
Może ktoś poleci mi dobrego specjalistę w tej dziedzinie?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
19 października 2012r. o 10:14
Pulmonologiem jest też Chudyba z Warty Bolesławieckiej . Moje dzieci wyleczył
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2497
#toudi140 nieaktywny
19 października 2012r. o 10:23
WujekDobrraRada napisał(a): Z pulmunologami z Bolesławca (jeśli nawet tu są) daj sobie spokój. Od razu wal na ul. Myśliwską do Karpacza.

Pozdrawiam


popieram , dwa lata użerania sie z doktorem z warty , płacenie nawet za wypisanie recepty i w koncu posłuchałam się WDR i okazało się ze dzieckio nie ma alegrii !!!testy z krwi są obarczone duzym błędem ,a w Karpaczu zrobili całą serię badań i po krzyku

niech to piorun trzaśnie ...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~xx niezalogowany
19 października 2012r. o 11:19
pon,wt ,czw 13-15 , pt 8-13 Stomadent 75 646 6399 na NFZ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza