Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zwrot podatku

5763
#partycyp nieaktywny
18 kwietnia 2013r. o 8:37
wystarczy zadzwonić do US , konkretnie do księgowości podać swój nip albo pesel i panie( bardzo miłe zresztą) powiedzą jaki jest zwrot i kiedy należy oczekiwać
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~dosia niezalogowany
19 kwietnia 2013r. o 18:14
ktos dostał może ostatnio kase ????
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~elo niezalogowany
7 lutego 2014r. o 6:24
Tydzień temu wysłany elektronicznie i cisza.W ubiegłym roku trwało to cztery dni.Czy już ktoś z Was dostał zwrot?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ocyk niezalogowany
7 lutego 2014r. o 9:10
ja powiem szczerze sie nawet jeszcze nie rozliczalam nie spieszy mi sie
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawa niezalogowany
7 lutego 2014r. o 18:01
Jestem ciekawa jak jest naliczany podatek jezeli od lutego byłam na l4 ciaza bede mogła odliczyc sobie starsze dziecko dostaneten zwrot jak co roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ciekawa niezalogowany
7 lutego 2014r. o 18:02
Jestem ciekawa jak jest naliczany podatek jezeli od lutego byłam na l4 ciaza bede mogła odliczyc sobie starsze dziecko dostaneten zwrot jak co roku
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3242
#emi568 nieaktywny
7 lutego 2014r. o 18:03
a ja nie dostalam jeszcze pitow

And if You go I wanna go with You And if You die I wanna die with You
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~kasia niezalogowany
7 lutego 2014r. o 18:10
~ciekawa napisał(a): Jestem ciekawa jak jest naliczany podatek jezeli od lutego byłam na l4 ciaza bede mogła odliczyc sobie starsze dziecko dostaneten zwrot jak co roku
dostaniesz wtedy z zusu pit 40a i normalnie go rozliczasz wtedy piszesz dormalnie o ulge na jedno dziecko przez caly rok i tyle
polecam pit format ja w tym programie zawsze wszysrtko rozliczam i mam spokoj
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza