Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Zwrot podatku

~~ono niezalogowany
3 marca 2017r. o 13:40
~~ona napisał(a): Pit złożony osobiście w piątek i za tydzień w piątek ok 18 pieniądze na koncie :)
Macie jakieś znajomości w US. U mnie dwa tygodnie temu puściłem edeklaracją i nic,cisza,głusza ;(
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~origami niezalogowany
3 marca 2017r. o 20:34
Może właśnie na tym polega problem, że e-deklaracją. Składanie rocznego PIT to jedyna taka sytuacja w której lepiej być osobiście w urzędzie skarbowym. Muszą najpierw potwierdzić twoje wpłaty podatków, potem porównają je z wykazanymi zaliczkami. No i pogadają sobie o PIT/O i PIT/B. U mnie pod literką rozliczenia przyjmują dwie panie. Co ciekawe mają zupełnie inne zdanie względem niektórych spraw. Ostatnio poróżniła je kwestia dostosowania deklarowanych zaliczek i uwzględnienia w nich remanentu końcowego w zeznaniach rocznych składanych przed 20 stycznia i po 20 stycznia.
To czysta poezja.
W tym roku chyba się poddam i sceduję swoją księgowość firmie zewnętrznej. Rozważam zlecić usługę księgowania do mBanku https://www.mbank.pl/firmy/ksiegowosc/premium/ . Tyle się mówi o nowych kontrolach bez zapowiedzi że lepiej mieć wsparcie prawnika w takich sytuacjach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 marca 2017r. o 20:42
Ty sądzisz że w razie nieścisłości to odpowiada firma rozliczająca?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
3 marca 2017r. o 20:45
zwrot typowałbym z literą alfabetu ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~U niezalogowany
4 marca 2017r. o 8:52
Nie wiem,czy przelewy idą jakimś kluczem,ale koleżanka rozliczyła e-deklaracją w tym samym dniu i wczoraj dostała zwrot,a ja nie. Pracujemy w tej samej firmie,obie mamy dzieci,generalnie-podobne zeznania.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Mieszkanka niezalogowany
4 marca 2017r. o 16:42
Ja wysłałam elektronicznie 2 tygodnie temu i pieniędzy niema do tej pory
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~Q niezalogowany
5 marca 2017r. o 22:33
Teoretycznie deklaracja złożona przez internet powinna być szybciej rozliczona. Jednak wszystko tak naprawdę zależy od mocy przerobowych danego urzędu. Żaden urzędnik skarbowy nie powie, jaki jest średni czas oczekiwania na zwrot podatku – nie może powiedzieć, czy podatnik otrzyma go w ciągu dwóch tygodni od daty złożenia deklaracji czy w ustawowym terminie, czyli po trzech miesiącach. Niemniej przyjmuje się, że deklaracje złożone drogą elektroniczną są rozliczane szybciej niż te osobiście zaniesione do urzędu.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~ niezalogowany
6 marca 2017r. o 14:09
pieniędzy nie ma i nie będzie

bo w budżecie jest dziura

60 miliardów
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza