Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Zmiana dostawcy energii

13926
qwax_
2 grudnia 2015r. o 16:53
~Pytanie napisał(a): Są jeszcze inni dostawcy dostępni w naszym mieście ?

Można zmienić, ale SPRZEDAWCĘ energii. Dostawca jest tylko jeden - Tauron Dystrybucja i nie ma możliwości jego zmiany .

„Historię piszą zwycięzcy” - dlatego od 200 lat nie znamy polskiej historii. ***** ***
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
2 grudnia 2015r. o 17:50
Odradzam.Chodzi dwoje młodych ludzi i nakłania do zmiany sprzedawcy energii,w moim przypadku ,gazu.Rzekomo oferują cenę 1kwh gazu/tak się teraz liczy/ o 15 gr. niższą.Zachęcony podpisałem umowę,ale zacząłem szukać cen na stronach tego Centrum Energetycznego i PGNiG,również opini o tym dostawcy.Różnica 4 gr,nie wiadomo jak z kosztami dystrybucji,a opinie fatalne,oszczędności wątpliwe.Czym prędzej się wycofałem z nowej umowy.Pośrednik zawsze musi zarobić,inaczej nie byłby pośrednikiem.Tak oto wyleczyłem się z pomysłu o zmianie dostawcy,więc rozważ dokładnie,zanim podpiszesz umowę z nowym dostawcą.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jonkisz niezalogowany
18 kwietnia 2016r. o 9:55
Ja skorzystalem z oferty firmy Axpo. Znajomy zmienil i przez kilka miesiecy przechwalal sie ile to on nie zaoszczedzil. I rzeczywiscie, teraz zaluje, ze tyle zwlekalem ze zmiana dystrybutora energii elektrycznej, bo rachunki rzeczywiscie sa nizsze.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
18 kwietnia 2016r. o 15:48
~Jonkisz napisał(a): Ja skorzystalem z oferty firmy Axpo. Znajomy zmienil i przez kilka miesiecy przechwalal sie ile to on nie zaoszczedzil. I rzeczywiscie, teraz zaluje, ze tyle zwlekalem ze zmiana dystrybutora energii elektrycznej, bo rachunki rzeczywiscie sa nizsze.

Ile ci płacą za te bzdury. Uwaga na oszustów i innych troli piszacych posty na zlecenie różnych pseudo firemek windujących niby pozycje w wyszukiwarkach.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Jacek niezalogowany
18 kwietnia 2016r. o 22:00
Przestrzegam przed ENERGA OBRÓT
Umowa jest tak skonstruowana ,że umowę terminową należy wypowiedzieć dwa miesiące przed końcem jeśli się tego nie zrobi przechodzi na czas nieokreślony. Przez 3 miesiące nie przesyłają faktury dlatego ,że tam jest niespodzianka stawka x2 ....bo zakończyła się promocja i kolejna niespodzianka...6 miesięcy okres wypowiedzenia czyli mają przez 9 miesięcy frajera...niestety sam się na to nabrałem.
Ogólna rada czytać umowy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 sierpnia 2016r. o 7:19
Umowę trzeba zawsze dokładnie przeczytać, zwykle jest tak, że zaoszczędzimy na cenie samego gazu/prądu ale pozostałe koszty (ok. połowy rachunku) będą takie same. Mimo wszystko przy większym zużyciu (np duża firma) warto się tematem zainteresować. Co do zmiany dostawcy gazu tu jest to plus minus opisane: http://www.rp.pl/Zmiana-dostawcy-gazu-jak-zrobic-to-najszybciej-i-najlepiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~to kant ! niezalogowany
19 lipca 2017r. o 18:33
NIE DAJCIE SIĘ NABIERAĆ TYM CWANIAKOM !! :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~~A może PGNiG niezalogowany
20 lipca 2017r. o 8:18
A może PGNiG? Cena niższa niż w Tauron i opłaty handlowej brak.
Ktoś ma prąd od PGNiG?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza