Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
BolecFORUM Nowy temat

Gdzie wybrać się do kardiologa?

~ niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 19:20
Dr n.med. Marek Sołtysiak przyjmuje w nowym budynku Centrum Medycznego STOMADENT przy ulicy Dolne Młyny 21A.
Rejestracja pod numerem telefonu: 75 732 65 88.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
10 grudnia 2012r. o 22:12
~a. napisał(a):
bylu napisał(a): Przypominam temat:


"Ma ktoś może namiary na kardiologa dziecięcego który przyjmuje w Bolesławcu na gdańskiej w tej nowej kamienicy."

Czy to chodzi o Pwała Bułacika z Wrocławia? Kiedyś przyjeżdżał do Bolesławca, namiary na znanym lekarzu-ale chyba tylko ten wrocławskie dane.
Nazwiska właśnie nie znam wiem tylko tyle ze właśnie z Wrocławia przyjeżdża i tam przyjmuje jeżeli piszemy o tym samym miejscu to myślę ze on niego chodzi.Bardzo dziękuję:)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9928
iza555
11 grudnia 2012r. o 8:08
witajcie,
a czy wie ktoś może gdzie załozę w Bolesławcu Holter i za jakie pieniążki?
dziekuje za odpowiedź :)

Zmoderowano 16.12.2012 godz.20:06 - powód: podwójny post (sentinel)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Tomek niezalogowany
16 grudnia 2012r. o 19:17
Witam, nie polecam Pana doktora Sołtysiaka, mało komunikatywna osoba. Z wizyty u tego lekarza właściwie nic nie wynika. Co do Państwa Kiełkowicz to niestety opinie są podobne :/
Moja babcia przeniosła się od Państwa Kiełkowicz do Poradni Kardiomedical na Karola Miarki. Przyjmują tam fachowcy z Wrocławia. Co prawda wizyty są prywatne, ale za to kompleksowa obsługa. Babcia po pierwszej wizycie została skierowana do szpitala do Wrocławia na koronarografię, gdzie termin przyjęcia został załatwiony przez Poradnię Kardiomedical. Po wyjściu ze szpitala miała konsultację w tej przychodni, gdzie lekarz dobrał jej leki i tak już 2 lata ma spokój, chodzi na kontrole co 3-4 miesiące. Teraz mają tam fajne promocje na święta, można komuś zrobić prezent świąteczny i wykupić pakiet badań kardiologicznych.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2012r. o 10:29
ktoś wspomniał, o dr Rytkowskim ze Zgorzelca, może i jest dobry,jak pójdzie się do niego prywatnie,przecież płaci się za wizytę, to nie można porozmawiać oswojej chorobie,a jeżeli się o coś człowiek pyta ,to wtedy konkretnie nie odpowie,tylko tak odpowie że ci w pięty wejdzie.I szybko,szybko ,bo następni za drzwiami,bo kasa,kasa.przepisał acenocumarol,powiedział o dawce,a jak się spytałam, czy konrolować INR,to powiedział, że nie.A przecież jak za rzadka będzie krew to można krwotoku dostać.ja już nie skorzystam z porad tego lekarza,nic z pacjentem nie porozmawia,tylko jak się o coś zapytam ,to zaraz go nerwy biorą
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
17 grudnia 2012r. o 10:40
Ja chyba pojadę do Legnicy,słyszałam o drJarosławie Gołkman ,że jest dobrym kardiologiem.Przyjmuje przy ul. Saperskiej.Moja znajoma się u niego leczy i jest zadowolona
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bleble niezalogowany
17 grudnia 2012r. o 17:48
~gf napisał(a): Ja polecam kardiomedical na Karola Miarki obok Pzu ( leczę się tam ) niestety prywatnie ale bardzo konkretni lekarze i mają swój sprzęt .Dr Salomon konkretny człowiek . ( nie wiem jeśli chodzi o dzieci ) Pozdrawiam


Mógł(a) byś podać orientacyjne ceny za wizyty, badania, itp. u Salomona? Moja pielęgniarka poleciła mi żebym do niego poszedł.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~gość niezalogowany
13 stycznia 2016r. o 12:04
Przepraszam, że odkopuję stary temat, ale muszę ostrzec przed jakością usług u Państwa kardiologów na literę K.

Pani (pielęgniarka?) pracująca w przychodni państwa K. założyła mi holter z nienaładowanymi do końca bateriami. I holter wyłączył się po jakimś czasie. Gdy problem został zgłoszony "na gorąco" telefonicznie to jakaś Pani pracująca w tej przychodni kazała mi wymienić baterię. Raz, że płacę nie mało, więc bateria powinna być, dwa, nie potrafię wymieniać w tym baterii; trzy nawet przy wymianie baterii holter nie monitorowałby pracy serca 24 godziny tak jak powinien. Po zdjęciu urządzenia okazało się, że rzeczywiście holter się wyłączył i już nie był 24 godzinny tylko sporo mniej. Obsługa Państwa K. była bardzo nie miła, gdy poproszono ich o zwrot pieniędzy, ponieważ badanie nic nie dało. Raz, że nie całe 24 godziny były wykazane, to jeszcze słabnąca bateria mogła mieć też wpływ na to, gdy holter jeszcze rejestrował pracę serca. Zdecydowano, żeby jeszcze raz "za darmo" wykonać badanie. Każdy kto nosił holtera wie, że jest to nieprzyjemne i musieć nosić go jeszcze raz to porażka. A dodatkowo od ludzi, u których już nie ma się zaufania. Koniec końców człowiek ląduje z wynikami badań, w których rzetelność wątpi.
Jak można zarabiać tyle pieniędzy i nie dać nawet dobrych baterii. A później traktować człowieka jak oszusta, bo chce zwrot pieniędzy za źle wykonaną usługę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.