Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Forum Bolec.Info - sprawy techniczne, pytania propozycje

211
skorn
30 maja 2012r. o 23:30
skorn napisał(a): kiedy temat zostanie przyklejony? czy to tak skomplikowana operacja?

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
2987
#Nightmare nieaktywny
31 maja 2012r. o 10:18
Proponuję wprowadzić obowiązek logowania lub rejestracji, jeśli ktoś chce się udzielać na tym forum. Najwięcej bałaganu robią osoby piszące tutaj anonimowo, o wulgaryzmach i obrażaniu innych forumowiczów przez takie osoby już nie wspomnę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9040
#BoEna nieaktywny
31 maja 2012r. o 12:18
Mam pytanie do włascicieli forum .Wstawiam tu od niedawna fotki do galerii i zauważyłam,że po wklejeniu pogarsza się ich jakośc techniczna.Dlaczego? Dodam,że nie ma tego problemu na sąsiednim portalu.Dodatkowo chciałabym wiedzieć czy wprowadzicie możliwośc zarządzania fotografiami przez uzytkownika np usunięcie własnej foty.
Pozdrawiam ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
3046
#sentinel nieaktywny
31 maja 2012r. o 21:06
~ja napisał(a): Witam, czy ktos mi odpowie jak umieszczac zdjecia w komentarzach?? z gory dzieki;)


Jeżeli chcesz wstawić fotkę, to po pierwsze, zapisz ją na Swoim kompie.
Następnie, wybierając opcję "dodaj odpowiedź", klikasz na napis: "Wybierz", który jest po prawej stronie, pod oknem, w którym pisze się tekst odpowiedzi.(blisko emotikon) Wtedy otwiera się okno szukania pliku, po czym odnajdujesz plik z fotką.
Po wstawieniu fotki, jeżeli chcesz dodać następną, w tym samym poście, to klikasz na "podgląd" , zamiast "opublikuj posta". Wtedy możesz powtórzyć wklejanie fotki.
Po dodaniu wszystkich fotek (lub jednej ) klikasz na "Opublikuj posta" i gotowe.

GG 2563898
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
1 czerwca 2012r. o 16:05
skorn napisał(a): kiedy temat zostanie przyklejony? czy to tak skomplikowana operacja?


ponadto emem, adminie nierychliwy, usuń ten dziecinny skrypt zamieniający słowo impe.rium na lokal, bo to dziecinada nie z tej ziemi


Zmoderowano 01.06.2012 godz.15:56 - powód: powielony post (sentinel)


Dopisane 01.06.2012r. o godz. 16:05:

post będzie powielany aż do skutku

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
783
#Igi nieaktywny
1 czerwca 2012r. o 18:11
Ja dużo razy prosiłem, pisałem, a nawet proponowałem pomoc przy zmienianiu czegoś... bez skutku. Prosiłem o bardzo wiele rzeczy, ale niestety bardzo niewiele z tego zostało spełnione i dlatego też jak dal mnie temat jest zbędny bo i tak ze wszystkich tych słusznych propozycji zostanie dodany niewielki procent tego..

Praktyka - Jest wtedy gdy wszystko działa, ale nie wiemy dlaczego. Teoria - Jest wtedy gdy wiemy wszystko, a nic nie działa.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
1
emem
1 czerwca 2012r. o 20:43
skorn napisał(a):
skorn napisał(a): kiedy temat zostanie przyklejony? czy to tak skomplikowana operacja?


Ten nie zostanie przeklejony bo zawiera sporo off-topow.
Natomiast uruchomilismy nowy temat, ktory na stale bedzie wyswietlany w dolnej czesci bloku - zachecam do wrzucania tam kolejnych propozycji zmian (lub mailem: [email protected])

Pozdro,
Marcin

Bolec.Info - portal i gazeta nr 1 w powiecie bolesławieckim
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
211
skorn
3 marca 2013r. o 15:22
hehhe, witam

kiedy obiecana zmiana szaty graficznej?

pozdroofffki dla całej administracji!


: *

<i>
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMAMrowka zaprasza