Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
REKLAMA SINMAG zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Czego brakuje w Bolesławcu?

~s niezalogowany
22 marca 2013r. o 16:20
Brakuje forum, na którym można dyskutować na każdy temat bez wtrącającej się co chwile administracji.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~MARIAN Z KONOPII niezalogowany
22 marca 2013r. o 16:28
Zgadzam się w 100%. Brakuje normalnej obywatelskiej,ludzkiej debaty,nieskrępowanej ratuszową trucizną.Brakuje mi troski o miasto,swobodnej wypowiedzi,otwarcia na człowieka..brzmi patetycznie,ale widząc co poczyna jeszcze prezydent,takie nachodzą mnie refleksje przed wielkanocne.Mniej patosu,zadęcia i autopromocji,więcej Nowego Franciszka I w Bolesławcu.Amen.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 16:58
Konopi jak już nieuku.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~marek niezalogowany
22 marca 2013r. o 17:44
pracy
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 21:12
Świeżego powietrza :/
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~wieśniak niezalogowany
22 marca 2013r. o 21:49
agencji towarzyskiej
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
22 marca 2013r. o 21:59
wiecej oszołomów do rządzenia
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
9856
#szeregowy nieaktywny
22 marca 2013r. o 22:18
~s napisał(a): Brakuje forum, na którym można dyskutować na każdy temat bez wtrącającej się co chwile administracji.


POPIERAM
ŻE PRACY TEŻ POPIERAM


Dopisane 22.03.2013r. o godz. 22:13:

DOBREGO KLUBU Z DOBRĄ MUZĄ.
jadłopodajni z prawdziwego zdarzenia gdzie można zjeść coś dobrego i zdrowego bo ostatnio ciężko coś znaleść gdzie by była dobra obsługa i dobre żarcie.




Dopisane 22.03.2013r. o godz. 22:18:

z prawdziwego zdarzenia to chodzi mi o TAKĄ CO JAK PO OTWARCIU DAJE DOBRE ŻARCIE TO TRZYMA STANDART A NIE PO MIESIĄCU ODSTRASZA WYGLĄDEM I TYM CO PODAJE NA TALERZU.
W bolcu tak ze wszystkim. Początek ok a potem..... tragedia.
Obsługa się psuje i jakość spada.

CHCĘ QWA LOKALU DLA KAŻDEGO I MŁODEGO I STARSZEGO TRZYMAJĄCEGO KLASĘ I JAKOŚĆ ŻARCIA.
!! !! !! !! !! !! !! !! !!

alkohol to nasz wróg, ale polak wroga się nie boi!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Muzeum Ceramiki zaprasza
REKLAMAEfekt-Okna zaprasza