Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMA Praca dla Ciebie
REKLAMA SINMAG zaprasza
REKLAMA Bricomarche zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Praca na stacji paliw Soley Areca w Osłej

~paula niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 11:28
Ja wcale się nie boje Jolki mogę w oczy jej powiedzieć co o niej myśle. A to co jest napisane wyżej to prawda jestem byłym pracownikiem więc śmiało moge to potwierdzić. Dziewczyny a was niech dalej gnoi a wy wchodzcie jej w ....
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paula niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 11:29
I bardzo sie ciesze ze juz tam nie pracuje odpoczywam psychicznie ;)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 16:43
~paula napisał(a): Ja wcale się nie boje Jolki mogę w oczy jej powiedzieć co o niej myśle. A to co jest napisane wyżej to prawda jestem byłym pracownikiem więc śmiało moge to potwierdzić. Dziewczyny a was niech dalej gnoi a wy wchodzcie jej w ....

"wątpię zeby pracownik naszego zakładu pisał takie oszczerstwa wobec naszej pani kierownik !nie wierzcie ludzie co wypisuje ta pani która założyła ten temat to co pisze powyzej to nie prawda .Nie którym to żal dupe ściska" czy to czasem nie Twoje słowa były ?? spod nicku "palemajki". Jeśli tak to widze mała zmiane frontów. :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 18:07
To wszystko prawda.pracuje tam ale sieyy boje odyezwac lub cos zrobic...juz 3 dziewczyny wylecialy..:(((to wszystko chore naprawde...;(((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 19:19
~ napisał(a): To wszystko prawda.pracuje tam ale sieyy boje odyezwac lub cos zrobic...juz 3 dziewczyny wylecialy..:(((to wszystko chore naprawde...;(((


Jak Ci tak źle to czemu się nie zwolnisz ???? Pewnie tamte trzy dziewczyny wyleciały za niewinność :D
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 20:42
One nie daly soba pomiatac...bronily swojego z doda nia...a ty pewnie za nastepna stowke do wyplaty bronisz jej na forum. az sie nie dobrze robi...pomysl moze ze niektorym zostaje tylko tam pracowacbo nigdznaie wniecej nie dostana ze wzgledu na swoj wiek lub szkole;(((
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paulina niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 21:30
~ napisał(a): "wątpię zeby pracownik naszego zakładu pisał takie oszczerstwa wobec naszej pani kierownik !nie wierzcie ludzie co wypisuje ta pani która założyła ten temat to co pisze powyzej to nie prawda .Nie którym to żal dupe ściska" czy to czasem nie Twoje słowa były ?? spod nicku "palemajki". Jeśli tak to widze mała zmiane frontów. :P
jak Ja tam pracowałam to jak nie wiem co tam się dzieje a ty co taka mądra ze nawet sie nie przedstawisz hahaha smieszna jestes i tyle!!!!
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~paulina niezalogowany
1 kwietnia 2013r. o 21:32
odwazna ze nawet sie nie podpisze tchorz Joli i tyle:):):):)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.
REKLAMA Dni otwarte w Ultima
REKLAMAMrowka zaprasza