Portal nr 1 w powiecie bolesławieckim
REKLAMAMrowka zaprasza
BolecFORUM Nowy temat

Spółdzielnie mieszkaniowe - zagadkowy sens istnienia

~ niezalogowany
24 stycznia 2013r. o 20:00
~mir.ko napisał(a): DobRZe_PoWiEdziAne

który-re-jon re-prezen-tujesz
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Mieszkaniec niezalogowany
24 stycznia 2013r. o 23:09
Aby zmniejszyć koszty, założyć trzeba Wspólnotę Mieszkaniową i tyle.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~Zarządca nieruchomości niezalogowany
25 stycznia 2013r. o 7:10
Szczerze powiem dlaczego tak jadę na spółdzielnie. Sama jestem zarządcą nieruchomości i chętnie dorwe się mieszkań spółdzielczych żeby na nich zarabiać niezłą kasę. Dajcie mi tylko możliwość a ja was urządzę.
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
26 stycznia 2013r. o 20:26
~Zarządca nieruchomości napisał(a): Szczerze powiem dlaczego tak jadę na spółdzielnie. Sama jestem zarządcą nieruchomości i chętnie dorwe się mieszkań spółdzielczych żeby na nich zarabiać niezłą kasę. Dajcie mi tylko możliwość a ja was urządzę.

Proszę przedstaw się, bo jak znam życie to pracujesz już w spółdzielni :> wiem, że przy tym zarządzie to mało się nachłapałeś :/ gdybyś był zarządcą to dzisiaj ukrywałbyś się przed komornikiem :P
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~bucik niezalogowany
27 stycznia 2013r. o 8:36
-trzewiczki na klatce schodowej..jak wam sie podoba sień?
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~stasek niezalogowany
29 stycznia 2013r. o 21:02
~dobra rada wujka Adasia napisał(a): no własnie , kup se chałupę , to nikt ci nie bedzie walił !!1

wal się wujek adaś wracaj do raciborowic...
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~WKURZONY niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 12:30
~ napisał(a):
~przecież...??? napisał(a): -Spółdzielnia nie jest powołana ..po to by dbać o interesy swoich pracodawców Przecież ??? tylko własne ..i o max. dojenie owieczek

ta... czuje tu stanowisko pracownika/prezese spółdzielni. Przypomnę ci, że spółdzielnia jest własnością jej członków, a nie zarządu ani jej pracowników. Bydło powinno być w oborze. Jak ktoś nie umie dobrze wykonywać swojej pracy powinien sobie znaleźć taką, którą będzie umiał wykonywać. Gorzej jak kwalifikacje nie wystarczają nawet do kopania rowów (wbrew pozorom to też trzeba umieć). Tak więc nieudacznicy życiowi pracujący w spółdzielniach mieszkaniowych, czas wyjść z głębokiego komunizmu bo wasz czas się kończy.[/


A TWÓJ CZAS JUŻ DAWNO SIĘ SKOŃCZYŁ I SKOMLISZ JAK PIES POD BUDĄ
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
~ niezalogowany
30 stycznia 2013r. o 12:33
skorn napisał(a): Nie wiem na co komu są te dziwne twory, ich miejsce powinny obligatoryjnie zająć wspólnoty mieszkaniowe. Spółdzielcze własnościowe i lokatorskie prawo do lokalu to jakaś patologia mające swe źródło w PRL-u.

Spóldzielnie to prezesi, zarządy, garstka urzędników i szwędający się często bez celu pracownicy w niebieskich kubraczkach. I cała ta ekipa bierze wynogrodzenie z kilkusetzłotowych czynszy, które trzeba co miesiąc bulić.

Zapraszam do utyskiwania : )



Obligatoryjnie to było właśnie w komunie. Trochę żelaza i magnezu dla mózgu, "skornie".

Zmoderowano 01.02.2013 godz.9:51 - powód: (Hegemon)
Zgłoś do moderacji Odpowiedz
Wypowiedz się:
Jeśli zostawisz to pole puste przypiszemy Ci losową ksywę.
Publikacja czyichś danych osobowych bez zezwolenia czy użycie zwrotów obraźliwych podlega odpowiedzialności karnej i będzie skutkować przekazaniem danych publikującego organom ścigania.
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii i wypowiedzi, a osoba zamieszczająca wypowiedź może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i cywilną. Bolec.Info zastrzega sobie prawo do moderowania wszystkich opublikowanych wypowiedzi, jednak nie bierze na siebie takiego obowiązku. Pamiętaj, że dodając zdjęcie deklarujesz, że jesteś jego autorem i przekazujesz Wydawcy Bolec.Info prawa do jego publikacji i udostępniania. Umieszczając cudze zdjęcia możesz złamać prawo autorskie. Bolec.Info nie ponosi odpowiedzialności za publikowane zdjęcia.